SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczynam walke z samym sobą!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witam serdecznie. Zaczne od przedstawienia się: Mam na imię Wojtek, pochodzę z Krakowa i na codzien zajmuję się reklamą. Od praktycznie zawsze miałem za dużo kg, ale... przychodziły czasy kiedy było ich za mało.
Mój rekord wagi to 92.5 kg w 2006 roku. Już wtedy zrozumiałem,że dalej być tak nie może. W 2008 roku ważyłem już 76 kg. Robiłem brzuszki, ograniczałem się z jedzeniem. Natomiast ogromny wpływ na to miała miłość bądź też zauroczenie. Przy takim uczuciu prędzej można zrzucić zbędne kilogramy- takie są moje obserwacje. Swoją walke z kilogramami zaczęłem blisko tydzień temu. Odstawiłem kebaby, zapiekanki, chipsy i inne świństwa. Codziennie chodzę na basen, gdzie pływam godzinkę. Do tego pije Aquaslima, ale już od 3 tygodni a efektów żadnych-ale reklama robi swoje...
Dziś ważę 84,5 kg. Moim celem jest 79 kg. Standardowo jem tylko płatki z mlekiem i pare kanapek. Odmawiam sobie już obiadu itp. Jeżeli jest pogoda, to i na rower się wybieram. Czytałem wiele wątków na tym forum i być może będe pod falą krytyki, że zakładam taki sam wątek jak wielu innych. Dla mnie jednak taki wpis i wasze komentarze-porady, to bardzo mocny bodźiec na psychikę. Uważam, iż nie tylko siły fizyczne są odpowiedzialne za utratę wagi, ale także i te psychiczne. Pozdrawiam wszystkich!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Tak mnie zastanawia, nie zależy ci na utrzymaniu mięśni, zdrowiu i braku efektu jojo, że taką nierozsądną dietę stosujesz? Wg mnie niskie wskazania wagi to nie wszystko.

Standardowa odpowiedź :D: poczytaj posty podwieszone i ułóż rozsądną dietę zanim sobie krzywdę zrobisz :)

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Skąd te skoki wagi ?

Rozpisz diete, reszta to tylko opowiadanie dla nastolatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Rozpisz diete, ale jak?
Dziś waga to 83.7
Mam nadzieje, że godzina basenu codziennie przez miesiąc coś da. Co do skoków wagi, to nie wiem naprawde czemu tak jest...chyba kwestia zapuszczenia się fizycznego, potem aktywność i znowu zapuszczenie się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jak ułozyć diete ? Czytać posty !

Dieta to podstawa

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Odmawiasz sobie obiadu? Zły pomysł.

Jeśli robisz duże przerwy między posiłkami, twój organizm spowalnia metabolizm, skutkiem czego jesz mniej, ale też wolniej chudniesz.
Tryb "oszczędzania".

- jedz co 3-3,5 h, mniejsze porcje,
- pij dużo wody (herbaty zielonej, czerwonej), to wykopuje metabolizm na wyższy bieg, podobnie jak
- ruch fizyczny (aeroby np),
- regularne przyjmowanie posiłków,
- przyrastająca masa mięśniową także - bo mięśnie potrzebują dużo energii ;)
- wysypianie się (niektórzy ludzie tak mają że jeśli śpią za krótko, apetyt może im wzrastać)

Zmieniony przez - BlueGreen w dniu 2010-09-10 09:27:36

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8


Dziękuje za podpowiedź! Będe się stosował Twoich wskazówek!:)
Przysyłam swoje zdjęcie na przestrzeni roku jak się zmieniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Bardzo dobrze, tak trzymać!

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta białko/tłuszcz zatwardzenia

Następny temat

odchudzanie

WHEY premium