SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wymarzony brzuch.-trening.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Juz wczesniej zaczelam temat o moim brzuchu i potrzebuje jakiegos treningu. Otóż, gdy stoje dolna czesc odstaje troche, a gdy siedze mam faldki. Cel: wrocic do mojego dawnego brzucha. Po wakacjach sie troche opuscilam i wyglada brzuch jak wyglada. Wszystko opisane oraz pokazane jest w glownej czesci tematu :
https://www.sfd.pl/wymarzony_brzuch.-t443949.html

Myslalam o a6w. Ale nie wiem. Co jest najodpowiedniejsze dla mnie w tej sytuacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
aha zapomnialam dodac, ze tancze 2 razy w tyg.
i biegam 2 razy po 30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
A6W jest ćwiczeniem trudnym jak na początek i daje efekty w postaci wyrzeźbienia górnej części brzucha a Tobie o to nie chodzi;p więc radziłbym jeżeli masz drążek to abs 2 lub z atlasu ćwiczeń wybrać jedno ćwiczenie na górną częśc brzucha i 2 cwiczenia na dolną;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
ABS II? przeciez to ewidentnie trening na mase miesni brzucha, a nie utrate tkanki tluszczowej, jaka sa te fałdki. Na ich zgubienie jedyna rada sa aeoroby w postaci wiekszej ilosci ruchu, chociaz przy dobrze lozonej diecie i cwiczeniach jakie wykonyjesz na dzien dzisiajeszy nie powinno byc zle:)

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
no to myslalam na a6w. i jeszcze jakies na dolna czesc brzucha, ale jedyne jakie znajduje to na drazku ;/
Tance..bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Skerx... O czym Ty mowisz w ogole.... nie wiesz to nie gadaj. Na zgubienie tluszczu jest dieta i aeroby, natomiast na mase miesni(czyli na to zeby byly widoczne...) sa cwiczenia.
Przy czym abs2 jest lepszy, bo raz ze mniej czasochlonny, a dwa efektywniejszy bo dziala takze na dół (a6w atakuje tylko góre brzucha).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 721
Tez polecam ABS, 3 razy probowalem dotrwac do konca A6W i przy napietym grafiku , naprawde nie ma sie ochoty na 30 min napieprzania tych cwiczen o polnocy, zwlaszcza , ze juz jestes po treningu:)

Ja wlasnie zaczynam ABS

Anooo i z tym gadaniem ze ABS na mase A6W redukcja... Glupoty ^^ Przedmowca wyjasnil zreszta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - do poprawy, powrót na siłkę po kontuzji

Następny temat

mało sprzetu co dalej ?

WHEY premium