SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na poprawe w wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
Witam najpierw cos o mnie, mam 19 lat,staz 2 lata, waga ok 95, wzrost 192. Planuje teraz zrobic trening glownie na poprawe w wyciskaniu. Kumpel mi doradzil taki trening :
pon:
1. Wyciskanie sztangi w poziomie 4x 12,9,6,3
2. Wyciskanie sztangi w skosie - gora 4x 12,9,6,3
3. wyciskanie sztangielek 3x 12,10,8
4. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x 12,9,6,3
5. WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" 4x 12,9,6,3


sroda:
1. Wyciskanie sztangi w poziomie 4x 12,9,6,3
2. Wyciskanie sztangi w skosie - dol 4x 12,9,6,3
3. rozpietki 3x 12,9,6,
4. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4x 12,9,6,3
5. mlotkowo 4x 12,9,6,3

piatek:
1. Wyciskanie sztangi w poziomie 4x 12,9,6,3
2. Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 4x 12,9,6,3
3. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 4x 12,9,6,3
4. Wyciskanie francuskie leżąc 4x 12,9,6,3
5. Wyciskanie francuskie sztangielek oburacz 4x 12,9,6,3

z tym ze np w bicepsie zmieniac cwiczenia np na hantle co tydzien. Pierwszy raz spotkalem sie z taka liczba powtorzen czyli 12,9,6,3 co myslicie o takim treningu?

Z drugiej strony troche posiedzialem na forum i znalazlem taki trening : www.strongmani.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=86. Robil ktos ten trening bo wyglada ciekawie i mam pytanie co do tego treningu. Czy w 1 i 5 dniu jak tam jest napisane mam dolozyc np do 1 dnia z 2 cwiczenia na barki? bo w 3 dzien bym np zrobil plecy i biceps. Pzdr

Ps. jak ktos ma jakis sprawdzony trening na poprawe w wcyskaniu to prosilbym o podzielenie sie ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1-klatka + trice
2-uda + brzuch
3-wolne
4-klatka + przód i bok barków (bez wyciskań)
5-w
6-plecy + tył barków + bicepsy
7-w

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
PRIORYTET NA KLATE... DALEJ JESZCZE PARE INNYCH [https://www.sfd.pl/temat289833/]

KULTURYSTA - TROJBOISTA [https://www.sfd.pl/temat276411/] (ten trening przetestowalem i efekty byly nawet bardz dobre priorytet jest na klatke akurat, a poprawa w wyciskaniu jest bardzo duza)

Poprawić wynik-wyciskanie - to post dla wszystkich, którzych wynik na ławie nieco się zatrzymał:

[https://www.sfd.pl/temat17478/] 

poczytaj a cos ciekawego co pomoze napewno znajdziesz=]

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-03-13 17:56:04

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
ok zdecydowalem sie na trening michaila, bo naprawde fajnie wyglada ;] mam pytanie ktore polaczenie bedzie lepsze?
pon : trening miachaila + triceps
sroda : plecy + biceps
piatek : barki + nogi
niedziela : trening michaila + triceps
czyli co 2 dni

czy :
pon: trening michaila + triceps
wtorek: plecy + biceps
sroda: wolne
czwartek: barki + nogi
piatek : trening michaila + triceps
sobota: wolne
niedziela: wolne

czy jakos inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
co 2 dni cwiczyc nie jest zle ale i ten 2 tez nie jest zly. jesli ci chodzi o polaczenie tych cwiczen w odpowiedni plan to mozna na wiele sposobow... ale to co napisales nie jest zle najlepiej zeby plecy i nogi mialy z 1-2dni odstepu od siebie. tylko zeby poprawic wyniki w wyciskaniu to niezbedne sa cwiczenia jak np. martwy i przysiad to jest podstawa.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-03-13 18:41:26

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
zdecydowalem sie na takie polaczenie:
pon : klata + tric
sroda: plecy + bic
piatek: klata + tric
niedziela :barki + nogi
wtorek : klata tric
mysle ze tak bedzie najlepiej ;] ukurat klata wychodzi 2 razy w tyg pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
ten trening ktory wybrales jest naprawde dobry bo sam go robilem (+16 WL), ale bedzie ci trudno robic po tym treningu triceps bo jest naprawde ciezki. Nawet z tego co pamietam w temaci michail pisal ze powinno sie klate robic sama na treningu ale nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
przyzwyczailem sie do ciezkich treningow wiec dam rade ;] ja sobie zakladam cel minimum 15 kg do przodu wiem ze w tak krotkim czasie ciezko bedzie ale bede walczyl ;D a Ty jak miales rozpisane dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
magic181

Chcesz robić klatkę dzien po dniu?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
no oczywiscie ze nie, sadze ze napisales to pytanie bo zobaczyles w 1 planie ze klata jest w poniedzialek i niedziele, ale w next tyg bym juz nie robil klaty w poniedzialek tylko we wtorek plecy + bic. Moj blad bo rozpisalem tylko 1 tydzien ;] a skoro juz zajrzales w ten post to mam pytanie do Ciebie: ktory plan jest lepszy?
1
poniedzialek : klata + tric
sroda: plecy + bic
piatek : klata + barki(lekko)
sobota: nogi
poniedzialek :klata tric itd

2
poniedzialek : klata + tric
sroda: plecy bic
piatek: barki nogi
niedziela :klata
wtorek : plecy bic itd
ten 2 plan chyba troche gorszy mi sie wydaje ale czekam na odp pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
proponuje ci wejsc w ten post z tym trningiem klatki i poczytac pytania i odpowiedzi tam na wszystko znajdziesz odpowiedz co jak i kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ob są do bani - sorka, ale takie są fakty.

Czytałes mój temat z programem na siłę klatki?

Tam podałem rozkłady dni.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie ROZPISKI !!!!!11

Następny temat

Plan Do Oceny, (Poprawki)!!!

WHEY premium