SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening mięśni brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
Witam.
Mam pytanie odnośnie treningu brzucha,ćwiczę ok.6 miesięcy ABS II.Wybrałem 3 ćwiczenia i robię je seriami.Z efektów jestem zadowolony,ponieważ po treningu jak napnę to pokazuje się krata,a bez treningu widać tylko zarys.Chciałbym zapytać,co mam zrobić,żeby mięśnie się uwidoczniły?Czytałem,że bieganie pomaga.Może jakieś spalacze kupić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie ćwiczyć - to przede wszystkim. Nic nie napisałeś o sobie. Nie wiadomo jaki masz poziom tkanki tłuszczowej, więc nie oczekuj że jasnowidz odpowie Ci na forum na Twoje pytania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
coś o sobie mówisz,no więc:
wzrost 178
waga 71kg
w pasie 90cm

Jeśli o to Ci chodziło.Tkanki tłuszczowej raczej nie mam dużej,skoro widać mięśnie.

Zmieniony przez - lajt0w0 w dniu 2013-02-08 09:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
To daj fotki ;p 90 cm w pasie przy 71 kg to chyba duzo ;D

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
hehe xD może masz rację,chociaż nie zwisa mi nic ;P fotki wrzucę wieczorem jak bd miał dostęp do komputera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No 90 cm to niemało przy tej wadze. ja ważę teraz ponad 100 i mam w pasie też w okolicach 90 cm.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
To nie ten dział , nie wiem jakie mięśnie u Siebie widzisz ale ja mam 194 cm 108 kg i 90 w pasie i do zrzucenia z 5 kg tłuszczu , więc chyba przeceniasz swoją sylwetke , ale rada dla Ciebie jest taka ćwiczyć , ćwiczyć właściwie to nie znaczy do upadłego ,każdy może zmęczyć mięśnie , ale nie każdy je nadbuduje ,trening ,dieta , odpoczynek , masz dużo czasu , więcej niż np. ja bo mam 44 lata iwszystkie atuty po twojej stronie poza doświadczeniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lajt0w0
coś o sobie mówisz,no więc:
wzrost 178
waga 71kg
w pasie 90cm

Jeśli o to Ci chodziło.Tkanki tłuszczowej raczej nie mam dużej,skoro widać mięśnie.

Zmieniony przez - lajt0w0 w dniu 2013-02-08 09:17:19



jesli nie ma w tym "morzu" informacji ktore podałeś o sobie żadnych przekłamań to nie ma szans żeby mięśnie brzucha były widoczne...

musisz rozróżnić dwie rzeczy;

- trening mięśni brzucha,

-a także całość treningu siłowego- i nie tylko- w kontekście spalania tkanki tłuszczowej/budowy całego ciała

podejrzewam, ze wszystko jest conajmniej niedopracowane- o diecie już nie wspominam bo to sprawa rownie istotna, ale nie jest z tego działu...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-02-09 16:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Polecam 'katowanie' brzucha, minimum 3x w tyg. Ja robię tak, że po treningu albo po siłowni przez 5 min go zajeżdżam bez odpoczynku, bez przerwy wszystkie ćwiczenia jakie Ci tylko przyjdą do głowy. Efekty gwarantowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
To pokaż te efekty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 356
DIETA

Popatrz na YT jak wyglądają ludzie, którzy mają niską ilość tkanki tłuszczowej od 4 do 8% masy ciała. Moim zdaniem to masz kolego niedowagę
Jedz odpowiednią ilość białka i ogranicz węglowodany i tłuszcze.


Zmieniony przez - Przemko.exe w dniu 2013-02-10 00:38:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilkumiesięczy plan treningowy

Następny temat

FBW + sztuki walki

WHEY premium