SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

totalny laik

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi wszystkimi treningami na mase i rzezbe? Chcialbym zaczac na silke chodzic od wrzesnia dlatego ze ogolnie jestem maly i chuuuudy wiec przydaloby sie troche wiecej dobrze zbudowanego ciala . ogolnie mam 172 cm i waze 57 kilo. troche cwiczylem w domu jakies hantle podciaganie pompki a6w abs itp. NIe wiem od czego mama zaczac jaki trening gdzie, jak jakas dieta? bez diety? ogolnie to wszytko od podstaw, bo jestem totalnie zielony, a nie chce sobie zrobic nic zlego. a no i ogolnie bez zadnych odzywek bialek itp bo mam skaze bialkowa :P. no to tyle help:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
nikt tu za ciebie nie bedzie pracował stary, do wrzesnia masz kupe czasu, poczytaj na dobry poczatek o prawidlowym odzywianiu bo z masa musisz ruszyc, 60kg to malo... dobra dieta to podstawa (dzial: odzywianie) wspomnij o skazie. poczytaj podstawy treningowe, pierwsze miesiace to udoskonalanie techniki, trening tez sobie sam musisz ulozyc i dac do sprawdzenia. duzo czytania przed toba ale dla chcacego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
łoooooooo jaka szybka odpowiedź. tego sie nie spodziewałem. no ja czytalem troche juz o tym, ale chyba za duzo inf na raz bo juz mi sie wszystko miesza, no ale jakos to bedzie, musi byc:P dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
tylko jak ja mam ulozyc sobie trening, jezeli w ogole nie wiem na czym to polega itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
Nie układaj sobie treningu! Należy wykonywać urozmaicone ćwiczenia. Wyznacz sobie 3 dni w tygodniu na siiłownię i w każdym dni wykonuj ćwiczenia na inne partie mięśni. To głupota że jesteś chudy, wagę masz absolutnie prawidłową. Jak jesteś odważny to popytaj pakerków albo instruktora jak się powinno ćwiczyć, co z dietą. Na początku zwiększ spożycie białka i ogranicz cukry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
Kanin ty juz lepiej nic nie pisz
a ty autor zacznij czytac
napoczatek zapoznaj sie z tym

https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html 

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
Kanin-moderator działu trening :P

do autora: luknij na podwieszone tematy. Jest tam kilka świetnych planów na mase, a jeśli nie wiesz jak wykonywać ćwiczenia to zobacz w atlasie ćwiczeń.

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
to pomyśl nad zakupem fachowej literatury.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
L. wysłanych artykułów 5
L. przecz. artykułów 34

widze ze specjalista sie odezwał...

dobra skrobi88, jezeli te 88 oznaczaja wiek to waga 60kg jest MAŁA, dobra dieta stary i kolega wyżej podał ci link z podstawami do trenigu,

masz tu coś odemnie w sprawach odżywiania ale to tylko podstawy:

Produkty, które nie powinny być obce kulturyście:
Główne źródła białka: białka jajek, odżywka białkowa, piersi kurczaka i indyka (oraz reszta chudego mięsa drobiowego), chude mięso wołowe i hamburgerowe, ryby, tuńczyk, nabiał-chude sery twarogowe, mleko
Główne źródła węglowodanów: kasza, ryż, ryż brązowy, płatki pełnoziarniste, chleb razowy, makaron, makaron razowy, ziemniaki, trochę warzyw
Główne źródła tłuszczy: oliwa z oliwek, zimnowodne ryby, siemię lniane, tłuszcze roślinne-dobre margaryny itp., trochę jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj.

Na poczatek poczytaj troszkę, by wiedziec "w czym szum"

TRENING:

ĆWICZENIA I ZASADY TRENINGOWE: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

JAK UŁOŻYĆ WŁASNY PROGRAM TRENINGOWY PORADNIK KROK PO KROKU NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA:

https://www.sfd.pl/temat214525/

ROBIMY FORMĘ:

https://www.sfd.pl/ROBIMY_FORMĘ_NA_LATO-t246422.html


PIERWSZY TRENING: Trening ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 240
thx:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedramie

Następny temat

Pomoc potrzebna od zaraz

WHEY premium