SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedramie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
czy może być takie coś na przedramiona
1)zginanie nadgarstków ze sztngą trzymaną nachwytem, sztanga za plecami
2)zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi nachwytem siedząc
3)klęcząc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną nachwytem w oparciu przedramion o ławkę poziomą

ile robic serii i ile powtórzeń, myślałem nad 6 bądź 9 seriami, powtórzeń 15-20
może być coś takiego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Ile razy w tygodniu bys ćwiczył?? Moim zdaniem najlepsze jest podchwytem w oparciu o ławke...a tego zabrakło u ciebie. pzdr

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
zalezy ile robisz seri co cwiczysz nastepnego dnia i poprzedniego i co ile dni trenujesz 1 w tygodniu czy czesciej

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
dwa dni wszesniej treniuje klatke piersiowaa i biceps a dwa dni pozniej plecy i triceps, no własnie nie wiem ile robic serii czy 6 czy 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
ja bym dozucil do klatki i bicepsa przedramie 6 seri wystarczy przedramie pracuje tez w duzym stopniu przy bicepse j po treningu bica jest juz wstepnie zmeczone i niepotrzeba wielu seri.Jesli przedramie jest dlaciebie jakims pryjorytetem albo jest poprostu wazne to ostatnie cwiczenie bicepsa polecal bym unoszenie sztangielki jednoracz na modlitewniku chwytem mlotkowym dobze wplywa na przedramie powodzenia

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
no włąsnie jest dla mnie priorytertem gdyż troszkę odstaje od reszty i chciałbym więcej nad nim popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
jak niecwiczyles wczesniej przedramienia albo olewales jego trening to rozumiem ale jesli alezy ci na przedramieniu niekatuj go 2 lub 3 razy w tygodniu bo to niepomoze wiekszosc poczatkujacych mysli ze im czestrzy trening tym lepszy przyrost co sie niesprawdza poczatkowo moze czuje jakies zmiany ale szybko lapie ich przetrenowanie

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
nie jestem poczatkujący, wcześniej był trening na przedramię a jakoś słabo idze mi ta partia, ćewicze go raz w tygodniu, próbowałem różnych ćwiczeć, nie próbowąłem jeszcze zwijania ciężarku a czytałem że bardzo dobrze robi na przedramie więc zastanawiam się nad wpleceniem go do treningu a wywalenie jednego ćwczenia na tą parię
co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
psprobuj

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM 15 LAT I NIE UMIEM UŁOŻYĆ DOBREGO PLANU

Następny temat

totalny laik

WHEY premium