SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono,carbo,gainer i totalny brak przyrostu siły

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Od ponad miesiąca nie widzę żadnych efektów swoich treningów pod względem przyrostu siły;/ Na sztandze zawsze wyciskam tyle samo i na przyrządach również nie widzę progresu... Od dwóch tygodni mam dietę, biorę mono,carbo i czasami gainera! Widzę efekty w bicepsie,ale siły nie przybywa! Ogólnie jestem słaby pod względem siły no,ale zatrzymałem się ona teraz na pewnym poziomie i ani rusz;/ Pomyślałem,że może wy coś poradzicie! Jak to możliwe,że mam większy biceps i nic więcej siły;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 623 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4385
tez jestem slaby ale sila idzie.
moze zrob sobie trening na sile
moze w zlym treningu tkwi cos...

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Obecnie mam plan treningowy rozpisany na 4 dni! Przez tydzień trenuję wszystkie partie mięśni! Może w tym planie jest coś nie tak? Może powinien być bardziej skierowany na przyrost siły niż ogólny rozwój całego ciała? Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

beta alanine

Następny temat

Pomocy - Masa na zime ?

WHEY premium