SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o "ilosc martwych ciągów"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1355
Witam,
chciałbym zapytac czy jeśli cwicząc 2 razy w tygodniu nogi i 2 razy w tygodniu plecy, moge w każdym w tych treningów stosowac martwy ciąg ? przy treningu nóg - MC na prostych nogach 3x10, a przy treningu pleców MC klasyczny 3x10. Czy nie jest to za dużo ? 12 seri MC w tygodniu? wiem, że w obu tych ciągach obciązenie miesni rozklada się inaczej, ale zawsze są to martwe ciągi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
To jak wyglada Twoj plan, ze masz 2x nogi i plecy ?

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1355
a co? nie widziales nigdy programu innego niż split ze wszystkim raz w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Widzialem, ale wydaje mi sie, ze Twoj plan lezy i kwiczy.

I po co zamieszczasz te pytanie w dziale dla poczatkujacych jak i zaawansowanych. Niepotrzebny spam.

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
psyho, odrobine pokory, chetnie pomozemy, ale najpierw wypelnij ankiete.

Zmieniony przez - revan2005 w dniu 2011-06-21 11:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1355
kunscik umieszczam w obydwu dzialach ze wzgledu na ludzi takich jak Ty, którzy nie pomagają, tylko nabijaja posty... zwiększ ami to prawdopodobieństwo że odpowie ktoś w sposób wartościowy. Nie wiem po co kazdy na siłe chce pokazac jaki to niby jest elokwentny i umie dogadac komus bez potrzeby i bez sensu. Po czym wnioskujesz ze mój plan lezy i kwiczy? jest wiele planów w których cwiczy się 2 i więcej razy w tygodniu dana partie chocby wszelkiego rodzaju FBW HST itd...
Ja zapytałem ponieważ nie mam maszyn na siłowni i brakuje mi cwiczenia na mięśnie 2-glowe ud... a zamiast odpowiedzi "tak mozesz robic jesli..." albo "nie nie powinienes ponieważ..." otrzymuje jakies nicniewarte wypociny gości takich jak Ty...
revan2005, a co do ankiety, to wypełniałem juz przy kilku postach w dziale dla początkujących i wcale pomoc nie była lepsza niż przy braku ankiety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

mówiąc szczerze jeśli zamieszczasz wiecej niz jeden temat- niewazne czy w roznych dzialach- o podobnej tematyce jest to niezgodne z regulaminem!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-06-21 17:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Rozumiem wiec, ze cwiczysz cztery razy w tygodniu i dzielisz cialo na dwie czesci stosujac podzial korpus/konczyny (ewentualnie mogles zastosowac blednie upper/lower body - w tym wypadku prostowniki powinny byc wlaczone do lower body)

A1 - korpus (MC klasyk)
B1 - konczyny (bez przysiadow i bez martwego na prostych)
off
A2 - korpus (bez MC)
B2 - konczyny - przysiady przednie/tylnie + fakultatywnie mozesz wrzucic MC na prostych jako izolacje na zespol dwuglowego

Jest jeszcze mozliwe, ze wybrales podzial nogi/plecy/biceps lub upper/lower body i pytasz o to, czy mozna wlaczyc do jednego treningu dwie odmiany martwego ciagu.

Sprecyzuj wiec pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
psycho rozpisales sie, wyzaliles, a ja nadal nie wiem jak trenujesz a co za tym idzie nie moge Ci odpowiedziec, nie bede przeciez pisal odpowiedzi dla kazdej z opcji jaka przyjdzie mi do glowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zacznij pisac z sensem albo temat poleci. Tyle osób chętnych do pomocy a Ty nie chcesz współpracować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ćwiczenie tygodnia] Dynamiczne ćwiczenie na bicepsa .

Następny temat

problem z barkami

WHEY premium