SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z posladkami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 398
Witam mam pewna sprawe. Otoz mam wielki problem z posladkami ktore wygladaja zle w porownaniu z reszta ciala. Sa ona poprostu bardzo otluszczone i odstajace. Mam teraz ulozona diete na mase, cwicze 3 razy w tygodniu, widze rezultaty, ale i tak te posladki bardzo mnie denerwuja. Wiem ze w spalaniu tluszczu bardzo wazna jest dieta redukcyjna, lecz niestety na taka sobie teraz nie moge pozwolic, gdyz moim celem jest masa(przedewszystkim z gory nie jestem zadowolony). Wiec co mam robic?? Jest to dla mnie duzy problem, i nie wiem jak sobie z nim poradzic. Chcialbym poprostu zgubic tluszczyk z posladkow, rownoczesnie robiac mase :) Bardzo prosze o odpowiedz gdyz jest to dla mnie bardzo wazne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Skoro nie mozesz sobie pozwolic na diete redukcyjna to L - karnityna powinna pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Rybki albo akwarium

Nie ma co mieszać masy z redukcją, przy jakims tytanicznym doświadczeniu, hiper diecie i wspomaganiu może i się da, a tak to tylko mieszanie ogórków z kisielem
Masz pecha, mi za to wszystko w bęben wchodzi
Popracuj z dietą, może trzeba coś skorygować skoro się za bardzo otłuszczasz.
Ewentualnie dodaj jakieś aeroby, to może pomoże na tyłek. A jak nie, to trudno, poczekaj na redukcję.


Kolega PLŚ napisał:
Skoro nie mozesz sobie pozwolic na diete redukcyjna to L - karnityna powinna pomoc.

Bzdura. Raz, że L-karnityna to strata pieniędzy, dwa, że spalacze jako takie w ogóle to powinien być dodatek do dobrej redukcji. Mieszanie ogórków z kiesielem i ładowanie kabzy producentom L-karniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
On napisał ze na diete NIE MA CZASU. Wiec nie moze z nia kombinowac bo jej nie ma i nie moze miec. To by byl najlepsze wyjscie popracowac nad dieta ale najwyrazniej z jakiegoso powodu to u niego w gre nie wchodzi. L - karnityna nie jest wcale droga. 1000 mg kosztuje mniej niz 40 zł. L - karnityna zwieksza o ok. 70% zdolnosc organizmu do wykozystania tluszczu jako zrodło energii czyli co za tym idzie, LEPSZE SPALANIE TLUSZCZU co w powiazaniu z aerobami jest dobnrym rozwiazaniem. Hamuje tez tworzenie sie nowej tkanki tłuszczowej. Chyba z tym sie trudno nie zgodzic. Kumpel to stosował i mial naprawde dobre efekty. Diety nie ma to od biedy L - karnityna. Takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
PLŚ
Przeczytaj posta uważnie kolega nie pisał, że na dietę redukcyjną nie ma czasu tylko nie może sobie pozwolić, ponieważ jego celem jest masa i ma dietę na masę

L-karnityna przy masie to chyba nienajszczęśliwsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
a ćwiczysz porządnie nogi? moze zwiększ ilość przysiadów,jeśli chodzi ci o powiększenie głównie góry, daj ostro po nogach,posladki przy okazji nabiorą mięsa co zmniejszy ich otłuszczenie.możesz dodać przysiady wykroczne,w szerokim rozstawie nóg,martwy ciąg na prostych.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
a robisz porządnie nogi? może zwiększ ilość powtórzeń,możesz również dodać ćwiczenia typu przysiad wykroczny,w szerokim rozstawie czy martwy na prostych nogach,powinno pomóc na posladki - umięśnią się bardziej i tłuszcz zejdzie.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wystarczy..?

Następny temat

kiedy basen a kiedy siłownia??

WHEY premium