SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z pośladkami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Witam
Mam 'ogromny' problem z pośladkami. Nie wiem przez co jest to spowodowane, czy może przez krzywy kręgosłup nie wiem. Jeżdzę na rowerze treningowym godzina dziennie. Wszysko spalam oprócz tych pośladków. Oto szkic zrobiony z zdjęcia.
Proszę o pomoc


http://img222.imageshack.us/my.php?image=p8270001cm1.jpg

Zmieniony przez - GreenFrog w dniu 2008-08-27 08:38:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale nie rozumiem co z nimi nie tak wstaw foto a nie jakiś szkic
Nie istnieje coś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu, jeżeli z innych miejsc leci to z pośladków też poleci/już leci tylko za dużo wymagasz. Dieta i aeroby rozumiem są? A o treningu siłowym myślałaś?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Jakbym był dziewczyną to może by mi to nie przeszkadzało ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory
ale to nie zmienia faktu, że nie istnieje coś takiego jak miejscowe spalanie, jak leci z innych miejsc to z pośladków też leci/poleci. Jest dieta i trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
=P np... Wiem, że nie ma miejscowego odchudzania niestety... Diety za bardzo nie mam, staram się jeść często, mało i pożywnie, żadnych chipsów, batoników, coli za to dużo wody piję. Na rowerku godzina dziennie, od czasu do czasu spacerek. Najgorsze jest to, że moja praca zmusza mnie to długiego siedzenia na krześle i to może też być bardzo złe, a chyba napewno jest =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jezli uwazasz, ze masz krzywy kregoslup udaj sie do masazysty, kregarza... i sprawdz to, nie powinno sie ignorowac takich spraw. Wszytsko daje sie skorygowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
Pewnie będe musiał tak zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro nie możesz utrzymać diety zapoznaj się z tym artykułem
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
mam wrażenie że wypowiadałem się w tym temacie, a swoich wpisów nie widzę ...


niech ktoś dzwoni po agenta Mouldera i panienkę Scully..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
może masz nadmierna lordozę??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i WC

Następny temat

TUTAJ POPRAWISZ SWOJA DIETE part 2.

WHEY premium