SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Cześć
Słuchajcie chce wrócić do formy, no i zacząłem uczęszczać do mojej skromnej piwnicznej siłowni. Z tego co pamiętam ważne jest aby przed docelowym pompowaniem masy wyrobić wytrzymałość mięsni tzn. zamiast 10-15 powtórzeń na 40-70% ciężaru max. wrzucić mniejszy ciężar aby zrobić 20 powtórzeń. Myśle czy dobrym pomyslem będzie aby zamiast tej siłowni wrzucić na cel program (nie wiem czy można podać nazwe strony) 100 pompek peel ;) myśle że nie zajmie mi to dłużej niż 3 tyg. i po tym kupować karnecik ?
btw. suplemenciki jakie żrę to białeczko olimpu 80 (zamiast posiłków których nie mogę przyrządzić podczas dnia) i energon x 1000 (z braku mocy po szkole)

Btw.
Waga : 87
Wzrost : 185
Wiek : 18
Cel : Masa mięsniowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
daj sobie spokój z tymi pompkami , lepiej odrazu wybrac sie na siownie i zaczac np od treningu FBW , no i dieta bo bez tego masa nie ruszy : poczytaj przydatne linki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
zbytnio nie czaje o co ci chodzi. ale pewnie masz na mysli to, ze przed pojsciem na silke chcesz troche pocwiczyc w domu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
rutków dietke mam https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AoJhjDazKP0gdElfRnhsWDNxQ09ha3hvcV9mc01LOFE#gid=0 prosze, a chodzi mi o to aby uzyskać ogólną wytrzymałość na łapkach ;) no i generalnie nei potrafie 2 pierwszych posiłków zjeść. pierwszy powinien byc z rana a nie potrafie nic wcisnąć (nie wiem czemu) a drugim posiłkiem zawsze było i raczej będzie białko ewentualnie bułka razowa z polędwicą z kurczaka ale to za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
jaki olej używasz do smażenia i dlaczego aż 10ml dajesz , co do treningu to lepiej odrazu cwiczyc całe ciało a nie tylko rece , albo klate bo juz nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
pompeczki to ręce i klata ;) ale również jakby nie patrzeć barki. A własnie nasuneło mi sie pytanie przy okazji mianowicie jakie mogą być powody że nie mogę rozbudować masy mięsniowej na barkach. Jeszcze jak ćwiczyłem na siłowni (okres 4-5 miesięcy) robiłem barki i można powiedzieć że nie ruszyło się nic.

edit :
olej zwykły leje

Zmieniony przez - eem w dniu 2012-11-06 22:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
barki na pewno można ładnie na drążku zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
robiłem różnymi metodami i nie wyszło w żaden sposób :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12856
Za jedzenie się weź, kup sobie jakąś odżywkę białkową, i od razu lec na siłownie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
mam olimpu 80 jakies 1,5 kg ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uda

Następny temat

Kobieca sylwetka, masa na udach i pośladkach.... :/

WHEY premium