SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilośc powtórzeń w góre czy w dół???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1242
siema mam problem a więc chcę sie dowiedzie czy lepiej w serjach robi powtórzenia w góre czy w dół robic np:6,8,10,12 czy 12,10,8,6 prosze o pomoc ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1759
ja stosuję (myśle że wiekszość również) 12,10,8,6
ale zależy co ćwiczysz act,hit, fbw
najszybciej takie info znajdziesz w wyszukiwarce
czytając stosownie przygotowane materiały na ten temat dowiesz sie wszystkiego co cię nurtuje
nie zawsze doczekasz sie pełnej odpowiedzi zadając je na forum
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Tak i tak jest dobrze.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jesli robisz progresje to zmniejszaj ilosc powt. np. 12,10,8,6 i jednoczesnie zwiekszaj obciazenie
Jesli robisz regresje to zwiekszaj ilosc powt. np. 6,8,10,12 i jednoczesnie zmniejszaj obiazenie (to wymaga troche stazu treningowego i dobrej rozgrzewki z racji stosowania duzych ciezarow juz w 1 serii)

Czyli jesli masz troche stazu i potrzebujesz urozmaicenia treningu to zamieniaj co jakis czas progresje na regresje i na odwrot.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1242
acha jeszcze jedno wytłumacznie dokładnie i czemu służą te progresje i regersjie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
ahhh jo...progresja pozwala ci pobudzić bardziej "głębsze" warstwy włókien … a regresja użyć większych ciężarów i (zależy jeszcze od organizmu itp. Itd. ) bardziej skatować mięsnie czesto = większa pompa… ale to jest czysta teoria i tak radze zmieniać co jakiś czas… jak np. nie chcesz rezygnować z jakiegoś ćwiczenia to dajesz raz regresje raz progresje i jest fajnie
wszystkie służą do masy i siły …jest tez np. piramida czyli . 12 10 8 10 itp. Ale ja osobiście uważam ze powinieneś wybrać pro. Lub Reg. ,a wtedy kierować się zasadami treningu instynktownego i w miarę jak czujesz stawiać przed sobą coraz to większe wyzwana /ale bez przesady/ lub tez małe kroki w tył by muc wykonoc skok w dal jak to sie tam mówi ...
POZDRO


Zmieniony przez - JazzJohn w dniu 2007-01-29 14:39:29

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1242
dzieki duzo mi pomogles dostajesz soga jazzjaohn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Regresja jest najlepsza

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
spróbuj- ja nie przepadam bo sie blokuje zawsze..

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
blokujesz tz ?

It's no important how hard you hit but how much you can take..! and keep going forward!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Blokuje, moze mana mysli sie sie wstydzi i automatycznie jest zablokowany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobry trening?

Następny temat

pomozcie ulozyc Plan

WHEY premium