SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia i trening na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
Witam, mam 16 lat i mam ginekomastie. Chcialbym sie tylko zapytac czy jesli bede czwiczyl na mase to czy moja klatka bedzie wygladala jeszcze gorzej? poniewaz mam odstajace sutki i ten gruczol i nie wiem czy warto cwiczyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Przekonaj mamę do diety. Ja tak zrobiłem i zawsze pyta się: ' Dawid na kolacje zjesz twaróg czy tuńczyka?'

https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html - jak byś nie mógł znaleźć

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Przy treningu i diecie na masę odkłada się troche tłuszczu, który może pogorszyć wygląd klatki, ale po redukcji (rzeźbie), która nastąpi po okresie zdobywania masy pozbędziesz się tłuszczu i będzie to wyglądało jak w chwili obecnej albo dużo lepiej. Wybór zależy od Ciebie, ja bym ćwiczył :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
a jak dlugo czwiczyc na mase zanim zaczne rzezbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Ćwiczy się tak długo, aż uzyska się oczekiwaną masę ciała

Potem się redukujesz i uwidaczniasz to co było schowane pod warstwą tłuszczyku.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
ogolnie to moim celem jest jak najbardziej ukryc gino wiec nie wiem jaka mam oczekiwana mase :P ale dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Ile masz lat? Ćwiczenia na siłowni pomagają przy ginekomastii bo pociągają za sobą lepszą gospodarkę hormonalną organizmu.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
pod koniec roku skoncze 16 lat , dzieki bardzo za ta informacje na pewno sie przyda i czy przy gino cwiczyc na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
czytalem troche o gino i kilka osob twierdzi ze nolvadex pomaga.. Czy to prawda? czy warto probowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Ja bym ćwiczył. A potem redukcja. Fat się zrzuci i zobaczysz

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387
Tak zrobie :) tylko ze to jest gino a nie lipo czyli mam gruczol ale tak czy tak zaczynam cwiczyc.. Czy moge uzyc No-xplode? czy w moim wieku nie warto? bo dzieki temu bym mogl zrobic intensywniejszy trening bo tak bez niczego to kiepsko mi idzie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Nie wydawaj kasy na odżywki, w swoim wieku powinieneś robić regularne postępy bez żadnych wspomagaczy.

Najważniejsze to zapoznaj się z zasadami odżywiania, bo to 60% sukcesu na siłowni.

Poćwiczysz pół roku, roczek z głową i w sposób zorganizowany to będziesz miał duże pozytywne zmiany w sylwetce na 100%.

Pozdrawiam!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

Dłonie, rękawiczki, odciski i te sprawy...

WHEY premium