SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sam sam gainer wystarczy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 177
Witam, przez ostatnie 2 miesiące brałem Mass XXL i kreatyne trec 200 mesh + taurine, urosłem nieco ponad 6kilo teraz robie 2 tygodnie lekkiego treningu i chce kupić po nich znowu coś na masę, czy sam gainer wystarczy czy lepiej go z czymś połączyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
jak chcesz kupić gainera to kup nikt Ci przecież nie broni ten który jadłeś (mass xxl) jest jak najbardziej ok, zjedzenie kolejnych 2 kilo Ci nie zaszkodzi weź tylko pod uwagę to co Ci chłopaki napisali, i nie licz na wiele.

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2011-04-04 22:43:07

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699810
gainer to jedzenie w proszku
nie stosujemy go cyklicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
No jesli dieta jest dobra to mozna bez niczego a jak troche kuleje to mozesz kupic gainer jakis czy białko do uzupelnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 177
czemu nie stosujemy cyklicznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699810
bo to jest uzupełnienie diety
uzupełniasz braki w zależności b/w/t, podbijasz kaloryczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
W ramach uzupełnienia diety w białko/węgle dlaczego nie?

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 177
wiem ze to tylko uzupełnienie diety i robienie masy nie opiera sie na żarciu gainera łopatami, ale co przeszkadza zeby brac tego gainera cyklicznie ? przynajmniej ja nie słyszałem o jakichś przeciw wskazaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515
Nie chodzi o to ze nie mozna ale ze nie ma sensu, jesli dieta ubolewa ciagle to branie go 6 tygodni i potem przerwa i tak ciagle nie ma sensu bo albo ciagle diete uzupelnaisz albo ja dopnij na ostatni guzik.

jedyne bariery są w twojej głowie, wiec p****** paranoje, pamiętaj przysłowie: Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
...

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2011-04-03 19:17:46

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 177
dieta ubolewa i jej nie dopnę bo pracuje 10 godzin dziennie i mam jedną przerwe o 12 w południe, dlatego chce brac gainera bo na 5 minut moge wyskoczyć zeby go wypić zamiast siedzieć pół godziny i jeść miche ryżu co by sie na pewno szefowi nie spodobało, a wolałbym go brać tylko wtedy kiedy ostro trenuje czyli w te 2 tygodnie lekkiego treningu przerwa od jakichkolwiek supli,tak sobie ubzdurałem ze nie bede brał jak nie trenuje ostro i tak zamiaruje robić, ale nie o tym mowa prosze o precyzyjniejszą odpowiedź, gdy już zaczne trening czy wystarczy brac samego gainera czy coś prucz niego bo ostatnim razem byłem zadowolony z efektów, ale teraz nie wezme kreatyny bo przerwa za krótka a wydaje mi się ze bez kreatyny na samym gainerze i jedzeniu nie przytyje jak ostatnio 6 kilo, jestem ektomorfikiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + sztuki walki - odżywki

Następny temat

Activlab Whey Protein 70 Machine MAN

WHEY premium