SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sam Storm wystarczy? Czy coś jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
Witam,

Biorę Storma pierwszy tydzień i czuję jak mnie nabija. Do tego dietka i WPC80. Wystarczy to na cykl? Czy proponujecie coś dokupić? Miał ktoś podobny cykl? Kiedy jest maksymalny okres naładowania? No i czy coś zostanie po zakończeniu cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Jezeli masz kase to dokup przynjamniej zwykle mono napewno bedzie lepiej. Jezeli nie to zostaw tak jak jest, ale Storm to dobry stack i wsadzil bym do cyklu z nim prae supli zeby wyciganac jak najwiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18976
bylo o tym setki razy wyszukiwarka nie boli

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13124
storm starczy ci na 40dni wiec moze byc..chcesz to mozesz dokupic nobostera przed treningowego (np shock therapy) najwieksze nasycenie nastepuje po okolo 2tyg ale to nie jest regula natomiast to co zbudujesz na cyklu zostanie rowniez po jezeli bedzie trzymana dieta.. stack kreatynowy to nie kox

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wg mnie sam Storm styka

dopnij reszte na ostatni guzik a czy z dodatkami czy bez cykl bedzie bdb

wiecej krety zbedne, chyba ze chcesz robic dluuuugi cykl

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer dla brata ?

Następny temat

suplementy a wymioty

Wiecej