SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol nadgarstkow co robic??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
jakis czas pracowalem na budowie i mialem po tym bole nadgarstkow(pewnie je przeciazylem)teraz zaczalem cwiczyc i bol powrocil i sie nasilil co robic
?? moze pomoga mi jakies usztywniacze na nadgarstki ??
prosze o pomoc z gory dzieki
POZDRAWIAM!!!

Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, wiec pijmy to piwo poki czas.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 283
Kiedy bola mnie nadgarsti, to na czas treningu usztywniam oba bandazem elastycznym. Koszt około 2 zl. Rozcinam go na pól i zawiązuje zaczynając od nasady dłoni, ale nie za ciasno. Dobrym rozwiązaniem są też rękawiczki z usztywniaczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22738
powinienes wzmocnic nadgarstki, poniewaz cwiczac w bandazach(rekawczkach z usztywniaczami) ochraniasz(nie bola cie)nadrarstki sie nie wzmacniaja. uzywaj tylko bandazy(rekawiczek z usztywniaczami) kiedy sa duze ciezary i nadrarski cie bardzo bola.
Podstawa to wzmocnienie nadgarstków

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
a wjaki sposób trzeba obwinąć te nadgarstki tym bandażem ??Ma ktoś jakiś rysunek?

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22738
normalnie

Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
chodzi mi o to czy to ma być na szerokości nadgarstka czy też troche dalej i czy ma wchodzić na dłoń ten bandaż czy jak ?

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
dzieki tak zrobie
a tak wogole to myslalem o kupieniu takich usztywniaczy na nadgarstki w sklepie tez sa niedrogie a mowili ze pomagaja

Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, wiec pijmy to piwo poki czas.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
A mnie tez bolaly i po zrobieniu ok 2tyg przerwy nie mam juz z nimi zadnego problemu, wiec polecam zrobienie sobie przerwy.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
mnie też na początku treningów bolały , ale zacząłem je rozgrzewać przed treningiem ( kręciłem nimi sobie ) i przestały ;] teraz juz od dawna nie musze rozgrzewac

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
owijaj normalnie, sam nadgarstek i nie za mocno.
tez tak robię czasami i jest lepiej

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 686
te nadgarstki mnie bolo nie tylko podczas cwiczen ale tez przy innych czynnosciach np jak je obracam wtedy takze strzelaja
moze jakies masci albo inne preparaty mi pomoga??

Czas to pieniadz, pieniadz to piwo, wiec pijmy to piwo poki czas.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie cwiczenia po kontuzji??

Następny temat

HIPERLORDOZA

WHEY premium