SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbilansowana dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
No wlasnie to chyba nadal nie rozumiem. Piszesz ze ilosc sporzywanego B i WW jest zalezna od wykonwywanego treningu, wiec zrzumialem tak ze w dniu kiedy robie tlyko aeroby to moje zapotrzebowanie jest takie jak wyliczylem w dniu treningu silowego jest troszke inne. Wiec ktora z wymienionych wartosci powinnienem raczej przyjac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1997
pomozcie mi ulozyc dobro diete na ok 2300 kcal. bede naprawde bardzo wdzieczny. celem diety jest spalenie tkanki tł i odsłona miesni. waga 80kg wzrost 180cm mam tendencje do lapania tluszczu. doradzcie co powinienem jesc co i jak. bede bardzo wdzieczny.

Moje życie to angielski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ilość spożywanego białka i węglowodanów jest zależna od wykonywanego treningu. Jeśli w swojej rutynie masz uwzględnione treningi siłowe to zawsze/codzinnie/bez względu na to jak ćwiczysz danego dnia spożywasz dana ilość białka przeznaczoną dla osób przy treningu siłowym, jeśli natomiast ćwiczysz tylko aerobowo to uwzględniasz ilość dla osób wykonujących tylko treningi aerobowe, będzie to mniejsza ilość każdego dnia. Teraz już jasne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Dzieki. Teraz zrozumialem. Postaram sie niedlugo wkleic diete do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
witaj! czy 1,65 razy LBM i wychodzi ilosc gram bialka tak? mi wychodzi 49,5 gr(sporo waze)to na caly dzien????

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ile kg ważysz i ile % tej masy stanowi tkanka tłuszczowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra szukałem an forum i nie znalazłem, może ktoś umiałby mi podać wartości poszczególnych składników odżywczych (b/ww/tł) na redukcji przypadających na kg masy ciała. Zapotrzebowanie dzienne to 3556.
Waga 177
wzrost 197
wiek 27
3x w tyg FBW
3x w tyg HIIT z aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zalezy od Twojego ciala. Napisz moze cos wiecej o sobie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
typ endomorficzny jednakże dobrze reaguje a dietę i ćwiczenia - szybko sylwetka się wycina. Nie mam pomysłu co jeszcze napisać. Podstawowe dane raczej są. No może chciałbym teraz na Low Carb przejść więc tym bardziej wolałbym wiedzieć jak dobrze rozłożyć składniki przy deficycie 500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Czyli low carb czy zbilansowana?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

czy w diecie tluszczowej...

WHEY premium