SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbilansowana dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2062
A ja jestem święcie przekonany że wszystko się da zrobić.
Podchodziłem do diety od 5 lat i za każdym razem nic z tego nie wychodziło, a sukces leży w aerobach i tylko w aerobach. Do tego dieta polegająca na częstym jedzeniu (6 razy) i tego o czym pisze ellis.
Nie ma bata, fat zejdzie. Nie powiesz mi Patka czy inny przeciwny mojemu zdaniu że jesteś zbudowany(a) inaczej i nie obowiązują Cię prawa natury, fizyki itd.
Przecież to logiczne. Wskakuj na rower i nie dojadaj a nie wmówisz mi że nic z Ciebie nie zejdzie.
Znasz tą historię jak nałogowy palacz opowiadał jak to łatwo rzucić palenie, sam rzucał już sto razy, to takie proste.
Większość stosowała dietę sto razy to takie proste !
Źle, po pierwszej diecie drugiej juz nie powinno być.

Co do kaloryfera. To oczywiste że ładujesz najpierw na masę i sześciopaka nie widać. I walczysz z nim do bólu przez pół roku lub rok. A potem robisz redukcję i zaczynasz ten kaloryferek niestety delikatnie tracić, ale jednocześnie tracisz fat który odkryje Ci to co pozostało. Jak jesteś na redukcji to nie zrobisz kaloryfera, a jedynie delikatny zarys.
Przecież tyle jest postów na te tematy. Czytam dopiero od pół roku ale to wszystko jest takie jasne, a Wy podważacie fachowców.

Jak ja żałuję że nie porobiłem sobie zdjęć jak miałem tyle fatu. Ale zrzut był tak szybki że zanim kupiłem baterie do aparatu to juz byłem chudy :)
Tylko motywacja wspierana przez to forum i ludzi jak ellis pomogła mi zrzucić wszystko.
Dzięki Panowie, a niedowiarkom życze sukcesów.
Z nikim nie chcę walczyć i się wymądrzać. Moi znajomi też nie potrafią schudnąć a starają się robić to co ja, ale jak pytam :
czy robili na czczo aeroby to eee, dziś nie, eee wczoraj też nie,eee w sumie jeszcze wogóle, ale nie jem już batonów, wiesz !! żałosne !

2x dziennie aeroby, dieta, dużo snu !!!
Aha, dieta niestety jest kosztowna, bo musiałem kupić wszystkie nowe ubrania od 4-6 numerów mniejsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
marioosz hieh no to teraz skonfrontuj to co powiedziales o aerobach z postem tyki w dziale fitness:)prooosze nie wypowiadaj sie na moj temat (jestem kobieta tak na marginesie..chyba widac z avatarze) skoro nie znasz szczegolow i mojej sytuacji bardzo cie prosze:)
ehhh jak czytam takie wypowiedzi to...kochany jakby to wszystko bylp takie proste to by wszyscy wygladali pieknie i nie byloby tego forum:)
ja ci na prawde grartuluje ale powtarzam jeszcze raz...nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...jest tyle rzeczy ktore wplywaja na powodzenie lub niepowodzenie ... zreszta co ja bede pisac:) nie chce mi sie bo i tak mi nie przynzasz racji:)

Zmieniony przez - Patka w dniu 2005-11-04 21:07:46

Zmieniony przez - Patka w dniu 2005-11-04 21:10:21

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
marioosz... piszesz do człowieka, ktory się bawi tym sportem dobrze ponad 10 lat... i to co piszesz jest
Prawa fizyki... nijak się mają do praw genetyki...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jeden tyra jak wół i mało widać, a drugi, taki jak koleś ode mnie z siłowni... 3/4 czasu spędza na gadkach szmatkach z instruktorkami od fitnesu... i pieprzeniem koszałów opałów z kumplami... o diecie to słyszał w TV, że tak sie nazywa wynagrodzenie posła... a na słowo suplementy, robi oczy kwadratowe... i dzieki temu wygląda tak, jakby niejeden tutaj chciał wyglądać po dobrze dopraacowanych kilku latach treningu i diety...

Zmieniony przez - Patka w dniu 2005-11-04 21:13:11

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
VLAD :) dziekuje:)

hmmm dlaxzego masz w swoim poscie "zmienione przez Patka" ???

Zmieniony przez - Patka w dniu 2005-11-04 21:19:02
1

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No to się mnie pytasz??? Chyba Patka to Twoj nick??

Esz kobiety diablice

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
no wlasnie moj...dlaczego jest w twoim poscie?

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
EEEjjj no Paniii... a skąd ja mam wiedzieć....
Może coś zmieniałaś?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
marioo to nie tak ... do pewnego poziomu /w miare rozsadnego/ latwo sie chudnie i redukcja wybacza wiele bledow. potem robi sie bardzo ciezko i aeroby mozna o k... d... roztrzasc, przekonasz sie... 'im dalej w las...'
vlad : da rade u ciebie zrobic 6paka, jeszcze jak chcesz z chemii korzystac i masz budzet (np. ari+t3/t4/clen/eca+prop/wins/npp/tren <ale to pewnie sam wiesz co i jak, jak sie tyle bawisz) - ale imo nie ma sensu schodzic do takiego niskiego bf'a jak nie masz takich genow ile razy w ciagu roku pokazujesz sie publicznie bez koszulki?; szkoda zdrowia i zachodu ; chociaz czesto mnie kusi, zeby zejsc znow <10%, ale... wole byc ciezszy a najedzony ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
marioosz herezje piszesz

ale gratuluje ze ci sie udalo


Pozdr.

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

czy w diecie tluszczowej...

WHEY premium