SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W jaki sposób nabrać masy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Witam wiem, że były tematy takiego typu i są specjalnie opisane w przypiętych, ale powiem szczerze ja raczej nie interesuje się kulturystyką, ba wcale się nią nie interesuje. Chce po prostu przytyć i nie ważne jest dla mnie czy to masa tłuszczowa czy mięśniowa, ważę 49kg przy wzroście 169cm, mam 16 lat więc chyba coś jest nie tak ? Staram się jeść dużo jajek, ryby, ser biały/żółty, ale za nic nie mogę nabrać wagi. Co jeść, w jakich godzinach i ilościach ? Dodam, że odpada tryb komputer/tv cały dzień gdyż gram w piłkę nożna/koszykówke, aktualnie w ping-ponga bo raczej nie pogram w piłkę w śniegu po kostki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Skoro wiesz, że na forum w tematach podwieszonych znajdziesz pomoc, to dlaczego z niej nie skorzystasz? Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie - co jeść, aby przytyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
no właśnie, że tu każdy robi masę mięśniową i ćwiczy a mnie muskulatura nie interesuje, po prostu chce jakoś przytyć, zrobić się trochę cięższy. Nawet chyba BMI mam złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na bmi wogóle nienalezy patrzeć jeśli myślisz że jak zaczniesz duzo jeśc od razu będziesz poteżny bardzo się mylisz!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
nie powiedziałem, że tak myślę! Dobrze, że mi powiedziałeś by olewać BMI bo się przejmowałem nim. Po prostu co jeść i ile razy w dniu/tygodniu żeby jakoś przytyć przy w miarę aktywnym trybie życia i do tego różnie treningi typowo siłowe odpadają bo się tym nie interesuje, po prostu przejmuję się moją strasznie<chyba> małą wagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pokaż co jesz ropzisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Ciężko to rozpisać, nie przykładałem do teraz się specjalnie. Jadłem tak zwyczajnie na śniadanie Płatki owsiane/kukurydziane, potem tak ok. godziny 12:00 4-6 kanapek z serem białem/żółtym albo szynką. Na obiad Ziemniaki, mięso z kurczaka/królika i sałatka albo ogórki. Ok. godziny 18 jeszcze coś jadłem bo robiłem się głodny, jakieś parówki bądź kanapki i na wieczór o godzine 20-21 płatki/kanapki tak jak na śniadanie. Czasem po obiedzie jogurt duży albo jakiś banan/jabłko. Ogólnie między posiłkami jem też dużo orzechów bo są dobrze dostępne w domu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli orzechy włloskie jeszcze ok. Jedzenie musisz zmodyfikować dorzucać powoli produktów spóżywczych. Najprościej bedzie podbić tł oliwe z oliwek olej lniany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
Dałbyś radę zrobić mi jakąś rozpiskę ?
Albo ile klcal powinienem "wchłaniać" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4957
A nie chciałbyś dodać ćwiczeń siłowych do tego? Ćwicząc na pewno zyskasz lepszą sylwetkę niż tylko opychając się. Bez tego możesz liczyć tylko na oponkę na brzuchu wydaje mi się. Komu potrzebne takie zbędne kg w postaci tłuszczu? Pomyśl o tym, a może Ci się spodoba to nawet za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oprino13 wybj sobie to z głowy.... sam robisz wszytsko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy,stagnacja,brak efektów i motywacji !!!

Następny temat

anoreksja

WHEY premium