SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie diety oraz zestawu ćwiczeń

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1484

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

85

Wzrost

180

Staż treningowy

brak

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

taekwon-do

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Cel/problem/opis

zmniejszenie masy ciala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam wszystkich

Jestem tutaj nowy i chciałbym zacząć ćwiczyć regularnie na siłowi 3 x w tygodniu ale nie bardzo ogarniam co i jak dieta i odpowiedni plan ćwiczeń ( pójść na siłownie i "napompować się i umierać na drugi dzień może każdy)

Mam pytanko czy może mi ktoś pomóc w ułożeniu diety i zestawu ćwiczeń.

mam 27 lat 85 kilo 180cm wzrostu. chciałbym troszkę zmniejszyć masę i ogólnie zwiększyć siłę oraz szybkość.

Z góry przepraszam za błędy jeśli jakieś popełniłem

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do FBW górę mozesz trenować normalnie, co do barków i pleców, barki najlepiej na siedząco, plecy to drążek z MC można delikatnie samym gryfem, co do siadów to jak da rade to z ciężarem własnego ciała na początek, jak wiosło to hantlą w podporze.

Co do odżywiania to kolorowo nie jest, np na sniadanie jajecznice, do szkoły bułki z pokrojoną piersią, lub pierś pokrojaona w kostkę i póki są warzywa to wkroić pomidora, na obiad co tam masz, moze być nawet zupa np pomidorowa ale staraj się aby była z miesem np żeberkiem, na noc mozna twaróg, czy makrelę zjeść, sernika z patelni zrobić, do pracy jak pracujesz czy tam w ciągu dnia mozesz placka owsianego zjeść, przepisy znajdziesz w dziele kuchnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz podwieszone najważniejsze tematy dla juniora

PS. nie da sie zmniejszyc masy i zwiększyc sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jw, albo redukujesz albo nabierasz masy i budujesz siłę, co wybierasz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
przeglądałem tematy dla początkujących na forum i za dużo tego jak dla mnie początkującego i prosiłbym o pomoc. Chciałbym zrzucić parę kilo przy zastosowaniu odpowiedniej diety oraz ćwiczeń.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zacznijmy od tego jak się obecnie odżywiasz, jakie treningi obecnie stosujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam i z góry dziękuje za odpowiedzi w tym temacie.

Nie mam ułożonej konkretnej diety staram się unikać jedzenia słodyczy i fast foodów ,od jakiegoś czasu nie pije alkoholu.

A co do treningów to obecnie chodze głownie na rowerek stacjonarny i elipse bo jestem po rekonstrukcji wiezadeł krzyzowych w kolanie (6 miesiecy temu) oraz raz w tygodniu na basen.

Jeśli byś mógł podać mi jakiś podstawowy zestaw ćwiczeń rozpisany na 3 dni w tygodniu oraz przykładową diete byłbym wdzięczny.

Dziękuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html tu masz wszystkie treningi poczytaj :P polecam na początek FBW tam wszystko znajdziesz :) Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne odejmij od niego 300 kcal ułóż dietę i rura z redukcją :P

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trening można rozpisać, diety już nie da się podać konkretnej, nie wiem na jaką aktywność fizyczną pozwalają Ci wiązadła, coś lekarz mówił o tym? Napisz chociaż co wczoraj jadłeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
Witam i dziękuje za odpowiedzi.

FBW to jest coś w sam raz dla mnie za co bardzo dziękuje.

Wczoraj na śniadanie płatki z mlekiem, drugie sniadanie dwie bułki z zółtym serem ,obiad kurczak ziemniaczki i surówka, a na kolacje kanapki z szynka i troche winogron

Dzisiaj uległem pokusie i śniadanie oraz drugie było takie samo ale na obiad zjadłem kebaba z frytkami hehe co do kolacji pewnie jakieś kanapki z wędliną

dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73
co do kolana to mam dużo jeździć na rowerku + zestaw ćwiczeń w domu na kolano :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nabiał w diecie przy treningu siłowym

Następny temat

czy można czymś to zastąpić

WHEY premium