SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi - problem!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
Witam i zwracam sie o jakaś radę.
Ostatnimi czasy podczas treningów (trenuje boks) dzieje się ze mną coś złego, a mianowicie czuje że np. podczas sparingów czy nawet trenigu technicznego zbiera mnei na wymioty, myśle że nawet czasem zemdleje, ogólnie jestem strasznie zmulony, mam jakieś mdłości - coś jest nie tak z wydolnością organizmu, czuje że czegoś mi brakuje i nei moge normalnie funkcjonować. Coraz częściej dochodzą mnie ciosy które jeszcze nei dawno nei mogły mnei trafić... Proszę doradźcie co powinienem zrobić, może jaki suplement kupić?????

Dodam że raczej nie jest to związane z weglowodananmi bo jak wiadomo po świętach jestem nimi raczej przesycony.

Bardzo prosze o pomoc bo zaczyna mnie to denerwować!

dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
to moze byc coz z mozgiem zrob przeswietlenie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
moze jakies przetrenowanie czy co?byles u lekarza?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Tez tak mialem zwlaszcza napoczatku treningow ze czulem ze zaraz padne ale to bylo spodowodowane raczej brakiem kondycji.

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Masz zawroty glowy ?

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6096
Ja bym stawiał na przetrenowanie, przemęczenie, brak snu.
Też tak miałem - trening 4 razy w tygodniu + basen + piłka nożna a snu niewiele i chodziłem jak lunatyk.

Ale dla świętego spokoju możesz odwiedzić lekarza (dobrego, bo konował powie, że wszystko dobrze choćbyś konał)...

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
Jasfal raczej nie chodzi o brak kondycji czy fizyczne nieobycie organizmu bo sztuki walki trenuje juz około 3ech lat. Jeśli chodzi o przetrenowanie to możliwe ponieważ w grudniu mam około 5 treningów w tygodniu, ale z drugiej strony na świętch odpocząłem i myśleałem że jestem zregenerowany.. a tu klapa.

Z tym mózgiem to się troche przestraszyłem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
Berre mam zawroty głowy..
I 0 apeytu nawet po treningu. Czasem się sam dziwie skąd ja na to w ogóle biorę energię :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Mozesz miec problem z błędnikiem , moze to byc spowodowane dlulgotrwalym otrzymywaniem ciosow w glowe. Bada sie to u laryngolota , oslabienie , zawroty glowy i mdlosci to wlasnie objawy problemow z blednikiem. Najpierw do rodzinnego i skierowanko. Moze jestes po prostu oslabiony przed choroba , ale z ta dolegliwosc ktora napisalem moze byz zwiazana z uderzanym sportem. A lapie cie to nagle czy to caly czas trwa takie olsabienie ?



Zmieniony przez - Berre w dniu 2005-12-28 22:16:32

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
uh, ;x powinieneś zgłosić się na badania. Po tym co się ostatnio działo nie ryzykowałbym traktowania sprawy jak głoszą niektóre posty z drugiej strony monitora. Zawroty głowy, nudności i problemy z koncentracją to objawy po których KONIECZNIE powinieneś się udać po treningu do lekarza. Osoby z Twojego klubu dla własnej świadomości to zlekceważą, Ty dla własnej świadomości upewnij się co jest grane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
zrób sobie przerwe i leć do lekarze

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za pozno ???

Następny temat

Życzenia Noworoczne

WHEY premium