SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy treningi? - problem z czasem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Witam! dotychczas trenowałem 3 razy w tyg. w pon., czw. i sobotę, ale teraz ze względu na brak czasu mogę trenować max. 2 razy w tyg. i tu pojawia się problem; mam dopiero 15 lat, wobec tego może teraz zacząć chodzić na basen, na na siłownie zapisać się dopiero za rok? czy też może trenować w piątek i sobotę? (niestety inne dni raczej nie wchodzą w grę :/) proszę o radę, z góry wielkie dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
basen

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jesteś młody basen Cię powinien fajnie ukształtować jeśli będziesz intensywnie pływał...

siłownia poczeka

pozdrawiam

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
widzę że głosy za basenem przeważają ale w takim razie czy wystarczy pływanie raz\2 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
ja także jestem ze basenem.Na siłownie{jeżeli czas pozwoli}przyjdzie czas za rok gdy nabierzesz siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale wystarczy do czego?

chyba trenowales wcześniej- ile, jak- bo tak wynika z tego co piszesz/chodzi o trening siłowy/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
trenowałem 3 miesiące, najpierw trochę ATC, później spilt, a jeszcze później FBW chodzi mi o to czy te 1\2 w tyg wystraczy do tego, aby aż tak totalnie sie "upaść" z wyglądem, siłą itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dwa by wystrczyly- jednak świetnie by było gdyby nie był to dzoeń po dniu- np. wtorek i sobota byłoby juz dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mozesz tez cwiczyc domowymi sposobami - pompki ,drązek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3072
ja mam 15 lat i już 19 miesiąc ćwicze. Radze ci teraz zaczynać z motywacją może byc cięzko więc teraz ćwicz te 2 razy w tygodniu!!! Ja chciałem zacząć w wieku 11lat ale miałem brak motywacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile razy w tygodniu trening na mase?

Następny temat

Rzut piłką lekarską -jak poprawic

WHEY premium