SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening początkującego/mały sprzęt/ jest sens?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
Wiek: 18lat
Waga: 61kg
Wzrost: 185cm
Staż: Brak

Dostępny sprzęt: hantelki, ławka, sztanga(w drodze), drążek(w drodze)

Na nic innego mnie poprostu nie stac a do zadnej silowni nie mam dostepu!
-----------------------------------------------------
I teraz takie pytanie"

1.Ma w ogoóle sens zaczynac? Mam mocną motywacje, ale z takim sprzętem i z takimi warunkami jest w ogole szansa?

2.Można majac do dyspozycji taki sprzet ulozyc jakis plan treningowy?

3.To co zjem bardzo szybko spalam, dlatego tez jestem taki chudy. Ponadto jem ile wlecie i kiedy mi sie zachce. Chcę to jakos poukladac sobie ale bedą problemy. Postaram sie.

4.Na pcozatku ACT spoko, jakoś dam rade z moimi warunkami dostępnymi, a wiec o plan zapytam po skonczeniu ACT.

5.Kumple którzy już kawał czasu ćwicza i widać ogromne efekty, powiedzieli żebym przy takim trybie życia jaki mam (pośpiech, szybkie spalanie, jedzenie raczej zwykle, bez diety) zakupił sobie już od początku GAINERA. Pomoże mi to cokolwiek? Chce coś przytyc! Widac mi żebra i miednice i masakra;/

Z góry ogromne dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi. Wracam do czytania działów!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Dziennie na dietę taką w miarę wydaje się na prawdę nie dużo. Co to jest przykładowo 2x200g piersi i 2x100g ryżu do tego biały ser, oliwa, 100g płatków + mleko, ziemniaki 200g + tuńczyk duże kawałki jedno opakowanie a na kolacje 3-4 kromki chleba razowego(ja akurat tego posiłku nie jem innaczej rozkładam i tego nie daję ale nie jestem ekto) z szynką z czegoś tam już nie pamiętam chyba z kurczaka czy tam z indyka ;P Już podałem Ci dietę którą sam stosuję dostałem od trenera z siłowni, trochę ona innaczej wyglądała, ale musiałem obciąć kalorie u Sibie. A gainer możesz np. w szkole czy jak masz dłuższy okres w pracy bez przerwy żeby tak na szybko wypić i dostarczyć węgli i białka. Mam nadzieję, że pomogłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trochu mnie dziwi to pytanie bo z tym sprzetem zrobisz juz wszystko.

kolegów słuchaj o tyle- o ile mądrze mówią...

zasadniczym elementem bedzie oczywiście obok twojej motywacji do treningów- odpowiednie odżywianie, musisz je ułożyć, ustabilizować- tak samo z pośpiechem/nie wiem dokąd sie tak zawsze śpieszysz lecz wiedz, że w życiu dochodza do celów jedynie ci, ktorym pośpiech jest obcy-... no chyba, że chodzi o lapanie pcheł /


z tego myslę,że skorzystasz, https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html -czytaj jak najwiecej, zastanawiaj się, rozważaj, pytaj-


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-05-29 14:31:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
1.Ma w ogoóle sens zaczynac? Mam mocną motywacje, ale z takim sprzętem i z takimi warunkami jest w ogole szansa?

Sprzet masz akurat.


2.Można majac do dyspozycji taki sprzet ulozyc jakis plan treningowy?

Ulozysz kazdy plan treningowy dla poczatkuacych majac taki sprzet.


3.To co zjem bardzo szybko spalam, dlatego tez jestem taki chudy. Ponadto jem ile wlecie i kiedy mi sie zachce. Chcę to jakos poukladac sobie ale bedą problemy. Postaram sie.

Idz do dzialu "Odzywianie" poczytaj jak ulozyc diete, uloz ja i daj do sprawdzenia. Polecam pic melise na wieczor - spowalnia metabolizm.


4.Na pcozatku ACT spoko, jakoś dam rade z moimi warunkami dostępnymi, a wiec o plan zapytam po skonczeniu ACT.

Poczytaj uluz plan i daj do sprawdzenia.


5.Kumple którzy już kawał czasu ćwicza i widać ogromne efekty, powiedzieli żebym przy takim trybie życia jaki mam (pośpiech, szybkie spalanie, jedzenie raczej zwykle, bez diety) zakupił sobie już od początku GAINERA. Pomoże mi to cokolwiek? Chce coś przytyc! Widac mi żebra i miednice i masakra;/

Najpierw dieta pozniej odzywki. Ale jak chcesz. Dzial "Odżywki, Suplementy "

Zmieniony przez - CHDzBRD w dniu 2007-05-29 14:43:45

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
1.Ma w ogoóle sens zaczynac? Mam mocną motywacje, ale z takim sprzętem i z takimi warunkami jest w ogole szansa?
sam mam taki sprzęt i można na nim wykonać multum ćwiczeń

2.Można majac do dyspozycji taki sprzet ulozyc jakis plan treningowy?
pewnie że tak
3.To co zjem bardzo szybko spalam, dlatego tez jestem taki chudy. Ponadto jem ile wlecie i kiedy mi sie zachce. Chcę to jakos poukladac sobie ale bedą problemy. Postaram sie.
staraj sie - dział odżywiane
4.Na pcozatku ACT spoko, jakoś dam rade z moimi warunkami dostępnymi, a wiec o plan zapytam po skonczeniu ACT.
nie ma sprawy
5.Kumple którzy już kawał czasu ćwicza i widać ogromne efekty, powiedzieli żebym przy takim trybie życia jaki mam (pośpiech, szybkie spalanie, jedzenie raczej zwykle, bez diety) zakupił sobie już od początku GAINERA. Pomoże mi to cokolwiek? Chce coś przytyc! Widac mi żebra i miednice i masakra;/
gainer to dobra myśl, ale nie BEZ diety, a z ograniczoną dietą. Gainer to po prostu jakby mały posiłek o wlasciwych proporcjach składników. Ot, takie uzupełnienie.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
nie spodziewalem sie ze mozna na tym tyle cwiczyc, hmm zobaczymy czy uda mi sie ACT ulozyc dostosowane do tego;) a co do geinera chyba sie zdecyduję... będę robil wszystko by jesc zdrowo i by byly to 5posilkow dziennie bez przekąsek bo wyczytalem ze to zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko pamietaj nie rób tak że nei bedziesz jadł bo se pomyslisz aha mam gainera więc obiadu dzisiaj nei jem, znam takich łepków co tak robią i efekty mizerne ułóż dietke i gainer między posiłkami, co do mnie to ja miałem identyczny problem jak ty i z dumą mogę przyznać ze sie zmienilem, miałem identyczne parametry jak ty a teraz po 1,5 roku wziecia sie za siebie w głównej mierze za swoje odżywianie bo w tym tkwił problem waże 20 kg więcej 80 przy 183 wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego że masz jeśc bez przekąsek to jak chcesz ale ja jadłem wszystko i dużoooo, i oczywiście obowiązkowo śniadanie, kolacja, obiad ale między nimi oczywiście sporo dojadałem hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
napisałem do sklepu z allegro co sprzedaje Gainer, zdecyduje sie na zakup tego:

http://www.allegro.pl/item196319033_carbo_kreatyna_bialko_mct_masowy_gainer_magnum.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chłopie, nie masz jeszcze treningu, zastanawiasz sie czy jest sens ćwiczyć, nie wiesz co to dieta a może nawet wogóle nie myslisz o jakiejkolwiek co by przypominała normalne odżywianie, a tu gainer- i to z aż 13% nieopisanego białka.
jakim jesteś typem metabolicznym?
czego brakuje ci w diecie/której nie posiadasz- notabene/?

daj więc spokój z takimi pomysłami- skoncentruj sie tutaj na treningu- ułożyłeś go już?
a w dziale Odżywianie nad dietą.
inaczej faktycznie zastanów sie jeszcze raz nad sensem- jednakże z innych powodów niż podałeś na wstępie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
ektomorfik


chce szybko przytyc i wyglądac jak czlowiek, zaczne od ACT mozliwie dostosowanego do mojego sprzetu, a dieta bedzie polegala raczej na rozwaznym jedzeniu, czyli 5posilkow bogatych w substancje odzywcze, bez piwa, czipsów i innego syfu.... nie stac mnie na jakies specjalne diety. Wydatek na gainer 90zł to jeszcze ale codziennie z kilka złotówek to moze byc ciezko. ale ok gainer poczeka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - do oceny ;)

Następny temat

Popekane zylki. // Zakwasy

WHEY premium