SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Siłowy, Masowy i Wytrzymałosciowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Witam chciałbym usłyszczec opinie forumowiczow na temat kazdego z tych trenngow ktore są w temacie.Słyszałem juz od wielu ludzi rozne wersje i nie wiem które sa najbardziej trafne. Osobiscie zalezy mi na zwiekszeniu siły poniewaz mam z tym problem głownie chodzi i wyciskanie sztangi w lezeniu.Prosze podac jakie mniej wiecej ma byc obciązenie w kazdej seri, ile powtórze no i ile seri.

Ja słyszałem ze trening na mase polega na zwiekszaniui obciązenie i zmniejszaniu powtorzen lub tez inna wersja ze wystarczą 4 serie po 8 powt. Trening siłowy to ze duze obciązenie i mało powtorze(sam to stosuje ale jakos nie ma duzych efektow...).Trening wytrzymałosciowy to duzo powtorzen i małe obciązenie.

Prosze tez o odp czy jest tez taki trening zeby rozłozyc go na siłowo masowy lub wytrzymałowsciowy. Z góry dzieki. Pozdrawiam

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
No mam zastój jedynie na klatce reszta idzie systematycznie w góre.Żeby klatka poszła w góre musze strasznie długo i cieżko cwiczyc zeby chociaz o 1 kg podskoczyło...sprobuje przetestowac ten trening co mi wysłał adzik123. Dzięki za odpowiedzi.Teraz prawdopodobnie udam sie do działu odzywianie po jakąs sensowną dietke. Pozdro!

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Dodam jeszcze ze biore kre-alkalyn mega caps z olimpu

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jaki staz??ile lat?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Mam 16 lat i tak około 1 roku no moze nie caly.

Mi chodzi ogolne załozenia taki treningow tez bo nie wiem na ktory sie wzorowac.

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16 lat ? I już wyciskasz jak w profilu napisałeś 95kg ? Od jakiego wieku Ty ćwiczysz... ? Tak czy inaczej uważaj na kręgosłup bo 16 lat to jeszcze nie wiek na tak ogromne ciężary... A co do Twoich pytań to jeżeli chodzi o Ciebie to mase masz w miarę w porządku to trening siłowy mało powtórzeń z dużym ciężarem i ew. ciężar ponad możliwości z małą pomocą partnera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Ja cwicze niecały rok. No w sierpniu juz bede miał 17 lat no ale to niecałe pół roku jeszcze. A nie da sie masy pogodzic z siła?? A przy sile to ile trzeba powtorzen robic 4 ??

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście że sie da. Wraz ze wzrostem masy idzie siła. Jeżeli chcesz trening masowy ze wzrostem siły to polecam bardzo system MASS Michaila No i do tego odpowiednia dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
System MASS Michaila, to jest jako zastapienie ACT a nie plan rozwojowy po roku.Kilku moich znajomych testowalo ten plan i efekty byly takie sobie... Juz lepiej jechac na ciezkim FBW niz na massie, i bedzie i przyrost masy i sly.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
A mógł by ktos podac ogólne załozenia treningow? Czyli serie powtorzenie i ciężar.

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siła- Mała ilość powtórzeń z dużym ciężarem (1-max6)
Masa- Średnia ilość powtórzeń z średnim ciężarem oraz progresją (niekoniecznie) (powiedzmy ok. 6-12max)

Rzeźba- Duża ilość powtórzeń z małym ciężarem (12-16+)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Rzeźba- Duża ilość powtórzeń z małym ciężarem (12-16+)

mit teraz robi sie tak dieta + aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan fbw

Następny temat

Zmiana Planu - pomocy

WHEY premium