SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening kettlebell + trening siłowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 254
Witam Serdecznie.
Chciałbym spytać państwa czy jest możliwość połączenia treningu kettlebell i treningu siłowego osobno czy da to swoje rezultaty.
Dotychczasowy trening Wygląda tak
Środa Bic-Klata
czwartek Tric-Plecy
Sobota Barki biceps-tricpes (zależy od tygodnia raz tric raz bic)
Niedziela nogi i przedramiona
Chciałbym jednak poprawić swoją dynamikę odnośnie sportów walki i na to zostają mi 3 dni Poniedziałek,wtorek i Piątek Do tego w Piątek i wtorek dochodzą mi treningi Krav Magi. Prosiłbym o odpowiedzi (jeśli źle umieściłem post to z góry przepraszam :) Pozdrawiam Arek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15700
Nie wiem czy dużo ci to pomoże, ale skoro ćwiczysz sport walki to może jednak coś wnieść do tematu:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-03-04 07:58:13

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2275 Napisanych postów 6285 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 130332
pod sporty walki HS jest zdecydowanie lepszy niz GS , dynamika ,koncentracja ,sila .
juz nie chodzi o presy z maxami , swing to podstawa , TGU . warto to wlaczyc w trening
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5187 Napisanych postów 59091 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 726306
KEBUL74
pod sporty walki HS jest zdecydowanie lepszy niz GS , dynamika ,koncentracja ,sila .
juz nie chodzi o presy z maxami , swing to podstawa , TGU . warto to wlaczyc w trening

Myślę, że autor już nie potrzebuje odpowiedzi zwłaszcza, że założył wątek 3 lata temu. Temat zamykam
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co ile zmieniacie plan treningowy?

Następny temat

Podciąganie na drążku

Nutlove-choco