SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Witam :) Mam 16 lat i chciałbym wam przedstawić mój tydzień.
Poniedziałek: Trening koszykówki + bieganie i super dunk 3
Wtorek: Trening koszykówki
Środa: Siłownia + bieganie i super dunk 3
Czwartek: Trening koszykówki
Piątek: Trening koszykówki + bieganie i super dunk 3
Sobota: Siłownia
Niedziele : Dzień wolny
Co o tym myślicie? Czy nie zatyram się na śmierć? :D I jeszcze w każdy dzień robie ABS ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
abs w każdy dzień to głupota. Zależy wszystko jak stoi dieta, nie wiemy też jak ćwiczysz na siłowni. Znam ludzi, którzy tyrają na 2 treningach 7x w tygodniu ale ich łączny wysiłek jest mniejszy niż mój na treningu nóg, który mam raz w tygodniu.

Wszystko zależy od tego jak ćwiczysz na tej siłowni i jak jesz, choć 3 treningi dziennie to tylko palisz mięśnie moim zdaniem

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-04-14 11:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Znając życie to z takim naładowanym planem poćwiczysz góra 2 tygodnie i ci się odechce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Ćwiczę już ponad 3 tygodnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jeszcze wczesnie na przetrenowanie. ale za dlugo nie pociagniesz tak, chyba, ze masz gen do szybkiej regeneracji po wysilku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo

Następny temat

Dieta masa ocena

WHEY premium