SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HST + low carb na mase X-pack PePoNeNt pods.str27

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
pepo nie lam sie! odpoczynek i chwilowy powrot do "normalnego" zycia dobrze dziala, pozniej zrobisz jeszcze lepsza forme bo zaczniesz ze zdwojona moca:) nie mozna przeciez jechac caly czas na ostrej:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nitro pack rewelacja, dobry, oszczedny stak kreatynowy z no boosterami, mam jak najlepsze zdanie
joint pack - nie narzekam na zadne bole stawow, stosuje profilaktycznie bo czasem sie zdarza zalozyc pare kg na tą sztange :)

wczoraj dodałem sobie do porcji przedtreningowej green magnitude controlled labs, dobry jablkowy smaczek

robilem wczoraj pierwszy trening 5tek drop sets, super udany trening, dobra pompa i czucie miesni, na koniec streching klatki, cwiczenia brzucha i 20min rowerek.

steropack swietnie sie sprawdza w moim przypadku po treningu, gdyz jak pisalem na wczesniejszych stronach jego skladniki:
- kofeina zawarta w guaranie wpływa na zmniejszenie bolow potreningowych i zmeczenia oraz doms(opoznionej bolesnosci
miesniowej)
- enzymy trawienne przygotowują organizm na dużą dawkę jedzenia potreningowego
- hmb, bcaa, aminokwasy endo i egzogenne, l-glutamina, l-tauryna = zabezpieczają mięśnie przed powysiłkowym katabolizmem mięśni
- jest kompleks antyoksydantów który doskonale sie sprawdza po treningu gdyz mamy zwiekszony proces utleniania i trzeba walczyc z wolnymi rodnikami po treningu.
- nie pasują w potreningowej opcji stosowania tego suplementu esencjonalne kwasy tłuszczowe, z tego względu że mają właściwości przeciwzapalne a chodzi nam przeciez o to by proces ten był jak największy bo wtedy i reakcja organizmu (hipertrofia, wyrzut hormonów anabolicznych do krwiobiegu) będzie największa.

zwiększyłem spożycie białka i czuje zwiększoną termogenezę, znów byłem cały mokry na treningu i czuje że muskulatura staje się nabita, twarda. wczoraj piłem nitroprogen waniliowy na noc
a na śniadanie porcje matrix 5.0 syntraxa - nie mialem czasu na posiłek ;/

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-11-13 08:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pepo, te siady 200kg robisz w jakimś sprzęcie (pas, coś na kolana) czy bez?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jeszcze nie robilem
ale nie uzywam sprzetu
nie zawsze uzywam też pasa cieżarowego
ale do tej próby pewnie założe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A miałeś może na zajęciach albo wyczytałeś gdzieś, od kiedy ma sens zakładanie pasa do MC i siadów? Bo ja chciałbym jak najpóźniej...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie mialem nie czytalem.
do pewnej granicy jak ciezary zaczynaja byc znaczne to jest duzo wieksze ryzyko i nalezy pasy stosowac
jak nacisk jest postawiony na prawidłowość techniki to nie ma duzego ryzyka, stosowanie pasa moze nawet osłabiać miesnie.

dzisiejszy trening udany. udalo mi sie poćwiczyc rano przed wyjazdem na uczelnie.

po dzisiejszym treningu czuje plecy, a konkretnie miesnie przykregoslupowe w dolnym odcinku. niedobrze, musze bardzo uwazac by nie wznowila sie kontuzja. nie prowadze zywienia w pelni mozliwosci, mimo tego, wczoraj wieczorem waga pokazala 100kg.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-11-18 00:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Jak Twój stretching klaty wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak brama jest zajęta to wykonuje ->
1 rodzaj: biore niewielki ciezar hantel i klade sie z nim jak do rozpietek, rozłożywszy rece na boki, utrzymuje je w tej pozycji 45sek utrzymujac miesnie w napięciu, nastepnie wyrzucam sztangielki i robie skurcz izometryczny przez 15sek i pozniej od razu powtarzam cwiczenie od poczatku - robie 3 takie "serie"

jak lawka jest zajeta to wykonuje->
2 rodzaj: na wyciągu /bramie/ zakladam niewielki ciezar i rozkladam rece jakbym chcial robic rozpietki na bramie /w opadzie/ w maksymalnym rozlozeniu przytrzymuje napiecie miesni i wytrzymuje 45sek, pozniej wykonuje przez 15sek skurcz izometryczny /przytrzymujac maksymalny skurcz klatki/ i powtarzam ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Czesc chcialem zapytac o pływanie kiedys mowiles ze plywasz wiadomo ze to rekreacyjnie ale jak kazdy wie im wieksza masa tym wieksze opory i wogole jest trudniej moglbys powiedziec ile przeplywasz w przybilzeniu na jednej sesji na basenie i ile razy chodzisz w tygodniu na basen oraz jak twoim zdanie ma sie plywanie do treningu na silowni ? Jak wplywa na na ogolna wydolnosc oraz na poszczegolne partie miesniowe ?

Pochwal sie tez swoimi czasami jesli znasz... chociaz w przyblizeniu na 50m 100m 200m 400m oczywiscie dowolnym ;)

Pozdro

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zeby utrzymywac szybki metabolizm potrzeba naprawde duzo ruchu
niestety obecnie nie pływam z braku czasu

na tą chwile nie pamietam czasów. z cala pewnoscia rozsadne plywanie nie przeszkadza w rozbudowaniu masy.
po poniedzialkowym treningu czulem solidne zakwasy na prawie kazdej trenowanej partii, dzisiejszy trening przekladam na jutro z powodow osobistych :)

czesc,dzis na treningu ważyłem pierwszy raz ciężar 200kg na barkach w przysiadach, niestety nie udalo sie nakrecic filmiku ale jeszcze bedzie okazja
zrobilem 3powtorzenia z rezerwą, mysle ze do dobrego kąta. drop sety mnie wykończyły, pompa krwi dziś była niesamowita.
wzialem przedtreningowo Nitro Pack TRECA i porcje bialka i pol porcji Xtreme Stak Kaizen
po treningu 100g carbo pozniej nitrobolon energizer i aminokwasy calodzienne











do jedzonka mieso z indyka z kurkumą w oliwie grillowane, kasza jeczmienna i ogórki kiszone.

jedno foto na szybko.
przepraszam za slaba jakosc.




Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-11-20 14:13:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki

Następny temat

Leżakowane odżyweczki

WHEY premium