SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HST + low carb na mase X-pack PePoNeNt pods.str27

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to kolejna zaleta hst - ze nie zajmuje wiele czasu... godzinka trzy razy w tygodniu
z braku czasu nie robie obecnie aerobów.

dziekuje bardzo za wszystkie komentarze. co do lewego ramienia to wymiary sie nieznacznie roznia, moze ksztalt bardziej...
nogi wiadomo.. i łydki i klatka i czworoboczne - jeszcze duzo do poprawienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Pepo jezeli bedziesz robił jakis filmik z treningu( mam nadzieje) to mozesz nagrac wiosło bardzo jestem ciekawy w jaki sposób je robisz.
Pozdro

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
no to dajesz mały widze że ciekawy test się szykuje

dawaj dużo filmików w miare możliwości no i powodzenia będe śledził

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415



to stary filmik ale z tego roku.

jestem odrobine nizej pochylony
ale mniej wiecej tak (od tamtego czasu na pewno poprawilem technicznie wykonywanie)
sa na YT filmy z POPRAWNEGO wykonywania tego ćw. hehe
wystarczy wpisac yates rows w wyszukiwarce...

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-09-08 16:49:28

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-09-08 22:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Widze ze Pepo idzie ciagle do przodu.


A ja mam takie pytanie.Wiem ze ostatnio robiles splita.Czy na nim tez nie uwzgledniales cwiczen na miesnie rak>>>????



Zazdroszcze ci takiego genu ze mozesz na nie nic nie robic a sa duze i ladnie dorzezbione.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
oj nie trenowalem ich wystarczająco ciężko.
ale jestem zadowolony ze uda i klatka ktorym poswięcałem maks. uwagi i ruszają powolutku z miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
dajesz uczniu
Ja mam wrazenie, ze prawy bicek ma gorszy ksztalt (moze tak swiatlo padlo).Kaptury powinines bardziej przytyrac, wtedy goora by sie jeszcze lepiej prezentowala.

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
Powodzenia ;)
widzę masz na zdjęciu red fastera, jak go oceniasz?
osobiście daje mu 5/10 za działanie (1porcja)

Pozdrawiam ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
a ja oceniam go bardzo dobrze. bylem super zadowolony. dosc szerokie zastosowanie ma ten preparat. jakosc treningu, energia, skupienie, pompa -mega!
lecz obecnie nie moge go stosowac ze wzgl. na znaczną ilosc pobudzaczy w X-packa'ch
suma guarany jest potężna, prawie niebezpieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyglad-kozacki
ciekawy jestem supli
oczywiscie bd zagladal

P.S: w sobote wieczorkiem bylem u ciebeiu w sklepie kupic jakies koszulki mialem nadzieje ze cie zastane, ale jednak nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki

Następny temat

Leżakowane odżyweczki

WHEY premium