SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST HP XP; kark Zawodny na masie%-) pozdro MDRAGON%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mieso dorzucilem na aeroby na razie czasu brak ale zaczne

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to ciesze sie.

bo przy Twojej genetyce- ruch dieta to podstawa by wyglądać.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Cyc poszedl tak sobie
sztangielki na skosie
12x26kg
10x28kg
8x30kg
8x32kg ostatnie lekko krzywe juz szlo

Sztanga skos dzis wyjatkowo zamienilem na plaska, jakos na 10x 68kg zaczalem ale*****owo szlo i co 2kg zwiekszalem

rozpietki staly ciezar 4x14kg

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zawodny dawaj jakies foty wkoncu bo nic sie nie dzieje tutaj !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
kojot na gygy

Chyba macie racje
Przeczytalem ksiazke z Arnoldem znaczy taka gazete i doszedlem do wniosku ze teraz dokoncze cykl masowy a pozniej zrzuce troszke sadla



Co proponujecie za cykla?? tak w przedziale 300-600zl
Taurynka
spalacz jakis
cos zeby za duzo mi miesa nie polecialo bo i tak mam go malo
do tego w***** aerobow akurat czas powinien byc.
Dietka oczywiscie na redukcje przestawiona tutaj mama mi pomoze z robieniem jedzenia bo breczy juz z pol roku ze mam schudnac
A przed wakacjami chcialbym mase zaczac jeszcze robic zeby nie byc mala ****a znow jak co roku na plazy




btw dzisiejszy trneing:
Plery
4x podciaganie coraz lepiej mi idzie bo juz daje rade pare powtorzen samemu zrobic pozniej negatywy, a zaczynalem poczatek cyklow od samych negatywow
4xpodciaganie sztangielki ciezar zmniejszylem postawilem na technike w pierwszych 3 seriach
4x przyciaganiu linki
4xmc plus 2x rozgrzewka konczylem na 115kg, slabo jeszcze
na koniec 4x sztrugsy sztanga za dupy, na przyszlym trneingu chyba sprobuje znow sztangielkami, zobaczymy jaka roznica

Czuje caly czas zmeczenie ale cykla nie przerwe ni ma*****a urlop mam od ponidzialku wiec moze wypoczne

TO jak z ta redukcja pomoze ktos??


Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-02-14 00:49:05

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Jeżeli masz do wydania do 600zpln mozna zainwestowac w 1,2 dobre spalacze na efce np (thyrotherm lub thermal) w białko bo to podstawa ewentualnie kofeine no a reszta sary na dobrą diete i jkazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wolalbym nie przekroczyc 500zl ale jak ktos fajny zestawik zaproponuje to oszczedzal nie bede

Spalacz koniecznie na efce

jakis stack na redukcji nic nie da nie??

a bialko to jeszcze mam pare kg ostrovii ale dokupie niedlugo znow

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Dlaczego nie da :--) kreatyna na redukcje to nie taki zły pomysł, na pewno zapobiegnie lub przeszkodzi w przetrenowaniu organizmu, bedzie pompować <jeżeli kupisz stack>.. warto się zastanowić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wlasnie dlatego o tym myslalem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Szkoda kasy na stack na redukcji. Wytnij się w miarę porządnie, żeby tego wałeczka pod brzuchem nie było i potem na masie inwestuj w stacki. Podczas rzeźbienia już lepiej wydać kasę na spalacze. Thyroterm lub któryś z cyberowych Thermali - Blast albo Evolution. Saib testował obydwa wiec looknij sobie do jego testów. Co do diety, suplementacji i treningu podczas redukcji to daj post do działu odchudzanie, tam są najwięksi spece od tego na forum i najlepiej Ci pomogą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o taim cyklu

Następny temat

Carbo vs Izoplus

WHEY premium