SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż 8 miesiecy efekty mizerne pomocyy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
Witam ćwicze na siłowni ok 8 miesiecy pierwszy i tak drugi miesiąc to byla taka typowa zabawa ciężarami i cwiczenie nie systematyczne.
Lecz pozostałe miesiące to były treningi 3 razy w tygodniu systematycznie az do dzis. w okresie tego cwiczenia było za czesto stanowaczo imprezy
piątek sobota i alkochol. napisze wam moje wymiary

Wiek 18 lat

Waga 86 kg

wzrost 188 cm

Biceps 35cm

klatka 105cm

wycisk na ławce 85 kg

przez ten okres treniguw muj plan byl taki no nieprzemyslany wyglądało to mniejwiecej tak

dodam ze odpczynki miedzy seriami wynosily czasami ok 60-90 sekund a czasem ok hehehe no z 5-6 minut przez rozmowy z kumplem na siłce.

pon: klata bic
ławka prosta 4 serie po 10 powturzen
ławka skośna 4 serie po 10 powturzeń
rozpiętki hantlami 4 serie leząz na prostej lub skośnej

Uginanie ramion sztangą 4 serie
Potem hantle 4 serie stojąc uginanie ramion na przemian prawa lewa

Środa: klata bary/plecy

klata na prostej 4 serie po 10
czasem skos zalezy jak czas ruznie w gure skos lub w dól także 4 serie

na barki ruzne cwiczenia gluwnie na atlasie i sztanga prosta za głową

Piątek triceps nogi

triceps sztanga prosta stojąc 4 serie po 10
i hantlem leżac 4 serei po 10
nogi wypychanie na atlasie wypychanie i ciagniecie do siebie na wyciągu



MOje efekty po tym czasie są praktyczie takie jakby ich nie bylo cos tam zarysowala sie klatka i biceps troche widoczny

W okresie ostanich 3 miesiecy chodzilem w dni wolne od szkoly( jest to wieczorowa 3 razy w tyg pon,środa,piątek} czyli wtorek i czwartki do pracy pierwszy miesiać na budowie potem w firmie kurierskiej na hali pakowanie tirów DHL [praca w nocy] i ta praca [dhl] mnie wykanczała i kompletnie wybiła z rytmu spania tera zasypiam nie wczesniej niz 3-4 w nocy.

moja waga 2 lata temu ok 95 kg potem schudłem ok 12 kg dzieki temu ze urosłem moze z 3-5 cm zastompieniu jedzenia paleniem papierosów,graniem w piłke, ogulnie mało jadłem. Gdy poszlem na siłownie tak w marcu,kwietniu wazylem ok 83kg moja waga dzis to 86 ale o duzo za duzo tluszczyku.
Chce wreszcie cos ze sobą zrobic bo to moje cwicznie takie noo woglee nic nie dało bez pomyslu czesto niedokladnie technicznie żadnej diety i wogle.
Dodam ze pale papierosy dosc duzo pultorej paczki dziennie prubowałem kilka razy lecz niewyzlo byly to przerwy po kilka dni po których tylko wiecej paliłem.

Teraz napisałem sobie taki plan treningowy ocencie go.

W tej chwili moge cwiczyc tylko w te dni przez szkole jest to szkola wieczorowa wiec 2 dni mam wolne czyli wtorek, czwartek, Piatek

Wtorek

Klatka

4-5 seri po 10 powturzeń 60kg ławka prosta
potem 4-5 seri 10 powturzen 60kg ławka skosna w gure
i rozpietki 4 serie po 10 powturzen lawka prosta czy skośna?

Biceps

uginanie ramion w dul gryfem łamanym 4 serie po 10
uginanie ramion w dul gryfem prostym 4 serie po 10
hantle 4 serie po 10 powturzen hantlami stojąc

Czwartek

klatka 4 serie Atlas

biceps
tak jak we wtorek lecz zamiast sztangi prostej na atlasie modlitewnik

Triceps

uginanie sztangi stojąc 4 serie po 10
uginanie sztangi leżac 4 serie po 10
wyciskanie hantla francuskie siedząc 4 po 10

Piątek

NOGi atlas

4 serie wypchanie nug
4 serie przyciaganie nug

przedramka napiszcie jakies dobre cwiczenie

i moze jeszcze w piątek kaptury jak sądzicie

Oczywiscie od teraz 0 imprezek dieta moze nie bo to i drogie i nie jestem w moim stylu zycia w stanie jej utrzymac ale w miare rozsądne odzywianie przed snem posilek bialkowy ,jak najmniej tluszczy, slodkiego, duzo ,bialka.

Jak mi sie uda sprubuje fotki wkleic moja sylwetka jest noo taka no jakbym no nie cwiczyll wogle kiepsko duzo fatu. pomuzcie bo problem jest powazny polubiłem cwiczenie jest w pewnym sensie moja pasją ale chce wreszcie sie jakos ukszałtowac,cos osiagnoc a nie wyglądac jak wyglądam z gury dzięki.

ponizej wklej zdjeciea niepiszcie puki ich nie wkleje

cwiczyc dla siebie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3762
pon - klatka śr - klatka znowu a w pt - tric??? przy tym systemie triceps
obciążasz 3 x w tyg i klatkę 2 razy ...

i pytasz o superserie????

1.Zacznij najbardziej klasycznie klatka + tric1 raz w tyg ale ciężar ilość powtórzeń technika i przerwy mają być prawie na opór ... chociaż z tego co piszesz to brakuje Ci woli walki i raczej się nie przetrenujesz
2. dobra rozgrzewka min 1-2 serie i potem dokładasz stopniowo ciężaru -
- to że robisz skos i płaską tym samym oznacza że nie ćwiczysz na 100% ba nawet na 50% ujmując to w jakieś tam ramy/cyfry


alko??? czy to naprawdę takie przyjemne??? Mocna wola, chęć do
poprawy sylwetki fiz i psychicznej, co za tym idzie szanasa na dobry zdrowy związek, satysfakcja z tego wszystkiego, udane pożycie, samoocena, pewność siebie --- naprawdę można sięgać po alko rzadko i tym bardziej mieć z tego większy fun a przy okazji cała reszta zalet o których wspomniałem.

Potraktuj ćwiczenia nie tylko jako "podnoszenie ciężarków" - niech to będzie dyscyplina dla ciała i ducha - twojego ducha


poprostu się przykłądaj bardziej i nie mieszaj wody z olejem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
nie moge wkleic fotek sorka odpowiedzcie na moje pytania z gury dzieki prosze was o pomoc

cwiczyc dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Za ciezko cwiczyles...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
palisz papierosy i chcesz ćwiczyć ?!?!

P.S. Używaj chociaż co jakiś czas "ó"

Co do pytań to niech się wypowiedzą mądrzejsi

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
a czy ten plan treningowy jaki teraz ułozylem moze byc co w nim zmienic powodem moze gluwnym powodem w ostatnim czasie byla przemecznenie przez prace, brak snu, imprezki z alko lecz tera juz mam wiecej czsu wolnego i chce sie porzadnie wziosc za siebie chodzi mi o dobry plan trenigowy znacie dobre cwicznie na przedramie i czy triceps z bicepsem lepiej pokoleji czy superserie???

cwiczyc dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
Palenie prubowałem w ostanim czasie kilka razy rzucic lecz mi nie udawało sie palacze pewno wiedą o co chodzi ale dla siłki jestem w stanie wiele poświecic ***any naług

cwiczyc dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Dobry plan + dobre odżywianie + wysypianie się + mało i rzadko alkohol = dobre efekty

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
ile razy w tygodniu proponowalibyscie klate raz czy 2 a biceps i trieceps pokoleji czy super serie. i jak wygladaja dokladnie te superserie? bic 60 sek tric tak???

cwiczyc dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
akurat jesli chodzi o pety to raczej bym sie az tak bardzo nie martwil;p sam pale i cwicze ponad 2 lata powiem tylko ze czytalem gdzies jak jakis trener sie wypowiadal ze osobe palaca moze cwiczyc ale osobe pijacca w zyciu;pfakt ze lepiej nie palic ale lepiej palic i cwiczyc niz palic i niecwiczyc;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
lepiej palic i cwiczyc niz palic i niecwiczyc...
Bezsensu zdanie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
"4-5 seri po 10 powturzeń 60kg ławka prosta
potem 4-5 seri 10 powturzen 60kg ławka skosna w gure"
ciekawe że robiłeś/robisz tym samym ciężarem na płaskiej i na skosie i to tyle samo powtórzeń... zmieniaj liczbę powtórzeń , rób progresje albo regresje i kup se słownik



Zmieniony przez - jarot09 w dniu 2006-12-09 08:55:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : WYCISKANIE " NA BARKI " ###

Następny temat

### FAQ : UGINANIE STOJAC / "NA BICEPS" ###

WHEY premium