SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
mam podobnego ale nie wiem czy ten konkretnie model - jutro sprawdzić mogę, grill ogolnie bdb ,działa i grzeje szybko i mozna go wlasnie tak rozłożyć jak na zdjeciu wyzej lub standardowo przykryć , ale mi bardzo szybko powłoka teflonowa zeszła z kilku fragmentów płyt grzewczych
tefal wymienił mi je na nowe w ramach reklamacji ale obecnie po wymianie grilla uzywam sporadycznie, wczesniej uzylem go moze z 15 razy i plyty musialy isc do wymiany, co oczywiscie jest porażką

miałem innego grilla elektrycznego marki delonghi uzywanego setki razy przez kilka lat i nic takiego nie miało miejsca , a tutaj małe rozczarowanie, moze to wina jednorazowa, bo czyściłem i myłem wg instrukcji, potestuje te nowe płyty jak wroce do jego używania i bede madrzejszy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Delonghi drogi niestety. Z tym teflonem to dziwne, czytałem dużo opinii i nic nikt o tym nie pisał. Może jakieś wadliwe miałeś, bo wydaje mi się, że takie rzeczy jak zerwany teflon to łatwo odrzucić tłumacząc, że to z winy użytkownika. Ja próbowałem reklamować patelnie tefala, po niecałym roku też powłoka zaczęła schodzić, a używałem specjalne łopatki silikonowe. No i mi odrzucili, z winy użytkownika.
Delonghi CGH902C wygląda super i widać na nim dobrze, że równo z góry opiecze grubsze rzeczy. Głównie mi chodzi o to, czy ten Tefal też się do tego nada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Dlatego też byłem pozytywnie zaskoczony, że wymenili bez żadnego 'ale' , odesłałem całego grilla do sklepu gdzie kupowałem (internetowego) i po około 2 tygodniach otrzymałem z powrotem z nowymi płytami grzewczymi. COś widocznie musiało być na rzeczy, że wymienili tak bez problemu, może akurat w przpyadku tego jednego egzemplarza, bo też zanim kupiłem czytałem konkretnie opinie o modelu , który mnie interesował.

Ja głównie grillowałem mięso ,rzadko ryby ale jak już to raczej cienkie kawałki ,drobne części aby zrobiło się to chwilę i tak też było ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
Wszystko jasne co do ryby to robiłam łososia na nim (gruby kawał) ale zawinęłam go w folię aluminiową i też fajnie wyszedł 10-15 min i zrobione



Zmieniony przez - boska_mlc w dniu 2016-08-02 09:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
boska_mlc
ja go mam i jest REWELACJA jeden z lepszych zakupów w mojej kuchni. Robię na nim praktycznie wszystko łącznie z warzywami tak więc to co piszesz to na spokojnie można robić. Klapa jak ja zamkniesz będzie bezpośrednio przylegać do mięsa, nawet w przypadku cieńszych kawałków. Co do przechowywania nie wiem.. u mnie zawsze "leży" poziomo z resztą ciężko go gdzieś w pionie umiejscowić.
Pod spodem mała demonstracja







Zmieniony przez - boska_mlc w dniu 2016-08-01 18:01:12


nie wychodzą te warzywa za suche? uwielbiam grilowane warzywa ale nic mnie tak nie wqrwia jak wióry?

ta miska pod spodem dobrze zbiera sciekajacy tluszcz? ona jest jakos przymocowana na stale do calego urzedzenia?

jaki konkretnie model masz?

Zmieniony przez - proba12 w dniu 2016-08-11 03:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
Według mnie w ogóle nie są suche. Bardzo fajnie wychodzą. wszystko spływa do tego ociekacza. Tackę ociekową można wyjąć
w linku model jaki mam

http://allegro.pl/show_item.php?item=6324013117&utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=PLAAllegro#thumb/2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 687
W tesco od wczoraj
U mnie testy przeszła pomyślnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Nie widac zdjecia
Juz widac


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-09-02 17:00:16

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5697
Polecam, super sprawa jedyne co odstrasza to cena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 65 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5697
Ja pakuje odrazu wszystko :) 40min Max I posiłek dla 2 osób gotowy. Jedyny minus jak dla mnie to mycie meiszadełka (po tym jak coś jest mocno przyprawione)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium