SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89454

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wanilia zdecydowanie smaczna
Na zmiane wanilia z czekolada i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29632 Napisanych postów 62996 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902816
mam wszystkie 3 smaki ale probowalem czekolady narazie i mi bardzo smakuje. piany zero.

ciekawi mnie tylko co to za mol opada na dno po kilku minutach?
czyzby lecytyna? prosze o odpowiedz obeznanych w temacie.

i ciekawe jest to ze ta odzywka jest sporo ciezsza od ostrowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1520
Truskawka i wanilia z mlekiem bardzo dobre, z wodą już nie bardzo. Rozpuszczalność też ok, tylko trzeba trochę dłużej pomieszać i poubijać grudki. Minus to taki że jak się nie wypije od razu tylko zostawi np. na około 10min, to na dnie zostaje taki jakby muł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Czekolada
Smak:
- z mlekiem 9/10
- z wodą 6/10
Rozpuszczalność 7/10

Fajna konsystencja, piany nie ma, + za miarkę w środku.

Minusem jest opakowanie, trzeba albo przesypać do innej puchy, albo zamykać spinaczem. Dobrym rozwiązaniem byłaby folia zip (ale to przyczyniło by się zapewne do większej ceny).

Ogólnie 7/10. Polecam.

Dobrze smakuje w proporcjach 1:1 z ostrowią naturalną

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jak kupowałem pierwsze opakowanie to zamknięcie było na zip, niestety teraz już nie ma ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja mam chyba jeszcze starą partię bo folia na zip, jestem zwolennikiem wanilii nad czekoladą, ale ta czekolada lepsza od wanili, wanilia z poczatku słodka a potem czuc gorycz, jak sie odstawi na dłuzej to trzeba przed wypiciem pomieszac troszke.Ale nie ma co za te pieniadzae narzekac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Da się jakoś sprawdzić czy mam jeszcze starą partią czy już tą nową ? Kupowałem tylko raz te białko także nie mam porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
a waszym zdaniem wpc vitafit lepsze czy te econo 80 lepsze? bo mam zamiar zakupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zwykłe się lepiej rozpuszcza no i smak jest lepszy, tak więc jeśli masz hajs to lepiej zwykłe kup, a jak nie zalezy Ci tak bardzo na samku to econo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
tomekooooo stara była zamykana na zipa a nowa normalnie zgrzewana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

WHEY premium