SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwoj klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Witam!!! Mam taki pewien problem. Cwicze juz jakis czas niby wszystko fajnie i cacy ale nurtuje mnie juz od pewnego czasu jeden problem.
Mianowicie mam problem z rozwojem klatki. Chce rozwinac jej srodkowo gorna czesc. To tutaj gdzie schodza sie obojczyki. Dokladnie chodzi mi o nabranie w tym miejscu masy a pozniej wyrzezbienie tak aby powstal tzw. rowek miedzy dwoma platami klatki. Ten rowek ladnie sie zaczyna w jej dlnej czesci, jednak w miare posuwania sie do gory zanika. Moze ktos wie jak to rozwinac ??? Szcgolnie jakie cwiczenia wykonywac.

Pozdrawia CZAMP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
faku skończyłes juz tą biologie,biomechanike czy jaki tam miałes kierunek ?


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-01-26 12:14:32

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4317
sam nie mam pojecia jak to rozwinać, w tym miejscu mam tylko kosci, wiec dołaczam sie do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
ćwiczenia rociągające na wewnętrzną strone klatki, czyli np Butterfly albo brama jesli jest dostępny taki przyżąd na Waszej siłowni...na zewnętrzną stronę rozpietki w leżeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
jak chcesz rozwinac gorna czesc klatki to cwiczenia na skosie glowa w gore polecam sztangielki zapobiegaja dysproporcji
jak bedizesz wyciskal sztange w waskim chwycie o wewnetrzna czesc klatki ( krawedzie tworzadze ten twoj rowek)bedzie bardziej nagazowany do pracy co moze pobudzic jego rozwoj
pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
sztangielki skos dodatni ale z supinacją, te ćwiczenie to najlepsze ćwiczenie na rozwój klatki, wiem to z własnego doświadczenia

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chwyt w waskim chwycie nie sprawi zaangazowania wewnetrnych wlokien bo nie ma czegos takiego.

włokna idą <w skrocie> od mostka do kosci ramiennej. waski chwyt zazwyczaj przynosi poprawe dlatego ze wieksza jest praca miesnia <tzn dluzsza> polecam zamienic na sztangielki

ps. butterfly tez nie angazuje "wewnetrznej strony" czy jakos tak , przykro mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Czesc !!! Wielkie dziekiz a odpowiedzi. Tak wlasnie myslalem ze od kogos uslysze ze powinienem wziasc sztangielki (moze sprobuje tych z supinacja). Co do bramy to niestety raczej nie, ona jest dobra jak juz tam cos jest i chcemy to troche uksztaltowac :) pozdro i jeszzce raz wielkie dzieki

Pozdrawia CZAMP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
BO SZTANGIELKI Z SUPINACJA BARDZO POMAGAJĄ, JEŻELI JEST PRAWIDŁOWA TECHNIKA OCZYWIŚCIE, ZRESZTA NIE OD DZIŚ WIADOMO ŻE SZTANGIELKI PRZEWYŻSZAJĄ W PEWNYCH KWESTIACH SZTANGE
POZDRO

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chodzi oto CZAMP ze pry hantelkach masz dluzsza i pelniejsza prace miesni bo moza zblizac/oddalac sie od siebie prowadzic po luku a sztangą niebardzo.

i wtedy ruch zblizony jest do butterfly'a czy rozpietek <w sensie pracy klatki>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
i dlatego sztanga jest do dupy

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie prawda.

nie można rozwinąć tylko jakiegos określonego rejonu na klatce bo to nie mozliwe.Możesz jedynie jakis rejon zmusić do troszke więcego zaangazowania podczas cwiczenia.

aby miec mocny srodek musisz miec całą klatke dobrze zbudowana.

pzdr/



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-01-26 11:51:26

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-01-26 11:53:03

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny, jakie serie?

Następny temat

Czy jest sens trenowac z zakwasami?

WHEY premium