SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy crossfit?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
twoj mozg tak mysli, a naprawde jest inaczej co widac po treningu
jak sie boisz od razu doyebac na talerz to dodawaj stopniowo po 100-200kcal dziennie rownomiernie w kazdym posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Musze do dietki wrzucic sobie tunczyk smaczmy i zawiera duzo bialka xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
ale ten z puszki? to nie zbyt dobry wybór ;] raz na jakiś czas możesz, ale nie na stałe poszukaj innych ryb świeżych morskich lub innych świeżych (bez pangi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Hmm no mi chodzilo o taka z puszki :/ chocciaz sprawdzalem to z puszki ma takze 23/100 bialka i chyba 16/100 tluszczy jezeli to konserwa w oleju// a o to i moja miska zwiekszylem ilosc bialka
Wzialem takze 2 tabletki omega3 o ktorych wczesniej wspomnialem


Zmieniony przez - Jagiellonczyk w dniu 2013-01-06 17:37:29




Zmieniony przez - Jagiellonczyk w dniu 2013-01-06 19:06:03

Zmieniony przez - Jagiellonczyk w dniu 2013-01-06 19:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Musli kupne? Wywal rób swoje w tym kupnym cukier dodają i ogólnie lipa xD i te ryby staraj się świeże nie z puszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Te musli raczej nie naleza do wysokoslodzonych jak dobrze pamietam to z 63 ww bylo 7 cukru a kaloryczme tez mia soa . Z tymi rybami bede powoli probowal swiezych xp

Zmieniony przez - Jagiellonczyk w dniu 2013-01-06 22:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Waga na czczo 82,5kg . Ale zadziwia mnie jedno bo na ggumoleonnie podaje 81kg na kafelkach 82,5 tak samo na panelach wiec raczej to bardziejj prawdopodobna waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niemal wszystkie musli ze sklepu są dosładzane. Przeczytaj skład.
I miałeś mieć inny rozkład makro. Brakuje Ci białka, nie widzę też orzechów. I czemu masz w jednym posiłku ziemniaki i makaron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
odnoscie orzechow dzisiaj je pewnie kupie hmm a co do bialka to tak juz jest lepiej niz ostatnio poprostu nie jestem przywyczajony do takiej ilosci zarcia :D powoli dojde do 180g B. Ok dzisiaj przejde kolo musli i wezme najmniej slodzone. a propo tych ziemniakow to tak wpierw mialem rosol to wiadomo z makaronem nastepnie udo kurczaka z ziemniakami ale bylo malo tych pyr. Dzisiaj pierwszy trening zobaczymy jak mi pojdzie ale czuje ze duzo nie pocisne ale dam z siebie wszystko. Tak jak napisal Bull w swoim temacie WOD Cindy bede prowadzil przez 10 minut na poczatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej pozbywaj się makaronów niż ziemniaków. Rosół możesz zjeść z warzywami, a do drugiego dania ziemniaki z mięsem i warzywami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mordercza składanka crossfit:

Następny temat

poprawa zwinnosci/koordynacji ruchowej

WHEY premium