SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
póki co kończy się na obietnicach Schustera

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju z okazji 170-lecia kolei w Moskwie Real Madryt pokonał miejscowy Lokomotiv 5:2.

Do przerwy piłkarze Realu przegrywali 0:2, jednak w drugich 45 minutach zaprezentowali się znacznie lepiej i zaaplikowali rywalom pięć bramek.

W finale Pucharu Kolei Real zmierzy się z PSV Eindhoven, zaś w meczu o 3. miejsce Lokomotiv podejmie AC Milan.

Lokomotiv Moskwa - Real Madryt 2:5 (2:0)

04' [1:0] Ivanovic
22' [2:0] Traore
52' [2:1] Guti
53' [2:2] Higuain
62' [2:3] Saviola (k.)
89' [2:4] Guti
90' [2:5] Balboa

Lokomotiv Moskwa: Ryżnikow - Samedow, Ivanović, Asatiani, Spahić - Odemwingie, Hurenka, Bilyaletdinov, Gurenko - Traoré, Syczew. Po przerwie zagrali: Vinicius Pereira, Kontsedalov i Maminow.

Real Madryt: Casillas - Salgado, Pepe, Metzelder (45. Ramos), Torres - Granero (45. Saviola), Diarra, Guti, Bueno (45. Balboa) - Higuaín (69. Baptista), Soldado (45. Raul).


Mecz bardzo ciekawy, druga połowa w szczególności, Real po przespanych pierwszych 45 min. w drugiej połowie zagrał o niebo lepiej, napewno do tego przyczyniły się zmiany jakich dokonał Schuster, do gry zostali wprowadzeni: Raul, Saviola, Balboa i Babtista i to oni wraz z Gutim w szczególności przyczynili się do tryumfu Realu.




Edit:

Real Madryt zaoferował Chelsea Londyn czterdzieści milionów euro za dwóch zawodników tego klubu: Arjena Robbena oraz Michaela Ballacka.

O możliwej transakcji poinformowała dzisiejsza Marca. Hiszpanie po wzmocnieniach linii obronnych teraz szukają piłkarzy kreatywnych. O holenderskiego skrzydłowego Królewscy toczą walkę od kilku tygodni, teraz włączyli się do gry o niemieckiego rozgrywającego.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-08-04 18:06:50

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ramon Calderon ponownie zaszokował hiszpańskie środowisko piłkarskie. Prezydent stołecznego Realu Madryt wyznał bowiem, że Andres Iniesta z konkurencyjnej FC Barcelony nadal znajduje się na liście potencjalnych wzmocnień "Królewskich".

"Iniesta to piłkarz, który nas interesuje. To wymarzony cel dla naszego klubu" - oznajmił Calderon.

W trakcie tegorocznego letniego okienka transferowego z Barcelony do Realu przeniósł się Javier Saviola, ale nic nie wskazuje na to, by Iniesta zdecydował się podążyć jego śladami. Świadczą o tym słowa, które reprezentant Hiszpanii wypowiedział dwa tygodnie temu.

"Byłem bardzo zaskoczony, gdy przeczytałem, co prasa o mnie wypisuje - stwierdził wówczas Iniesta - Chciałbym powtórzyć, iż moim celem jest pozostanie w Barcy do końca piłkarskiej kariery. Mówię to z całego serca. Taka jest moja decyzja, której nigdy nie zmienię."


Ja go w Realu nie potrzebuję. Czuję, że przyjdzie ktoś dużo, dużo lepszy od niego i chyba tym kimś będzie ktoś z dwójki Kaka - van der Vaart.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Nie ma szans


Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2007-08-04 18:56:42

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
O Kace mogą pomarzyć ... z kolei o Van der Varcie mogą już realnie pomyśleć i jego transferze .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Grubmen ja wiem, że transfer Iniesty do Realu nie ma szans i niech tak zostanie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Pomocnik FC Porto Lucho Gonzalez wypowiedział się na temat zainteresowania jego osobą ze strony Realu Madryt.

"Nic nie wiem na ten temat. Ale każdy byłby zadowolony wiedząc, że taki klub jak Real Madryt interesuje się tobą. Na chwilę obecną jestem spokojny i skupiony na grze w FC Porto" - powiedział reprezentant Argentyny.

Swego czasu o transfer Lucho Gonzaleza zabiegała również Valencia CF, jednak zainteresowane strony nie doszły do porozumienia i sprawa upadła.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Będą jeszcze cztery nowe nabytki w tym sezonie powiedział Calderon.

Jestesmy bardzo blisko pozyskania dwóch zawodników Chelsea Arjen Robben i Michael Ballack, ale będą jeszcze dwaj nowi zawodnicy.


Lewa strona: Nie będzie koniec walki o Drenthe. Mówi sie równierz o Solarim

Pomocnik: Lucho González (FC Porto)

Rozgrywający: Wesley Sneijder, być może kolejne
nabytek Realu, Rafael van der Vaart może przyszły Królewski

Napastnik: Klaas-Jan Huntelaar, nadal na celowniku Realu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Dzisiaj finał tego turnieju w Rosji

Tele5 18:45

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
na tele5 to nie zaden finał . Finał jest na tve jak już coś

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium