SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski_vs_Butterbean_oraz_konferencja_KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164719

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
A ciekawe czy Pudzianowski wreszcie się nauczył technik kończących może smyranie sutkami ;D
Teraz można porównać walkę z Pudzianem i z innym zawodnikiem .
Tim jakby miał taką kondycję jak z Paulem to by był szybsza wygrana z Pudzianem ;D

Zmieniony przez - kazio17 w dniu 2010-08-15 13:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23619
Tim zrobił gest w kierunku Pudziana, klepiąc go tak lekko. Jakby chciał to rozwaliłby go w pierwszej rundzie. Porównajcie sobie inne walki Tima, choćby tą ostatnią co niedawno była a tą z Pudzianem.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311



(fot. wp.pl)

Po ostatniej walce w Stanach Zjednoczonych powiedziałeś, że wrócisz na ring, a kibice zobaczą nowego, odmienionego Pudziana. Wyjaw proszę, jakie to będą zmiany?

- Wszyscy zobaczą na pewno szczuplejszego i o paręnaście kilogramów lżejszego Pudziana. Jak zaczynałem z MMA ważyłem sto trzydzieści osiem kilogramów. Teraz jest to sto osiemnaście, a więc jestem mniejszy i bardziej wybiegany.


Największym twoim mankamentem była kondycja. Wiele osób zarzucało ci, że jej nie masz. Jak w tej chwili wygląda sprawa twojej wydolności?


- Przez dwadzieścia kilka lat dźwigałem ciężary i było to wiadomo, że nie da się jej zrobić tak szybko. Pracuję nad nią ponad rok. Ostatnie trzy, cztery miesiące skupiałem się przede wszystkim na tym. Po walce z Sylvią wziąłem tydzień wolnego, żeby się zregenerować i powróciłem do treningów. Zacząłem od ćwiczeń wydolnościowych i wyregulowania organizmu.

Ciąg dalszy..


http://www.fight24.pl/pokaze-mu-jak-bija-baby-w-polsce-rozmowa-z-mariuszem-pudzianowskim/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
O kurna, Pudzian w wersji pocket.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Pudzian atakuje Butterbean'a- obalenie i po butterbeanie bo już się raczej nie podniesie ja tak to widzę.

01:40



i
02:18




Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2010-08-15 19:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
troche bajeru-bo jak walczyl z naymanem wazyl 128 kg a z sylvia chyba 125 kg.
a teraz 118 kg to spadek 7-10 kg-przy tej wadze to niewiele.....
ale zobaczymy,czy rzeczywiscie kondycje poprawil...
138 to mial na malcie na ms strongman..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Jeszcze jedno


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 574
było 20 razy

CHCESZ ZE MNIE KPIC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedługo bedzie "Pudzian po kolejnej porażce postanawia zejść do wagi półciężkiej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
To już by była wersja "nano Pudzian".

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kolana na głowę (i inne!) powinny być dozwolone w UFC! Munoz vs Okami przykładem.

Następny temat

Trening MMA.

WHEY premium