SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przekąski w pracy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Obecnie mam pracę biurową, czyli 8 godzin nieustannego siedzenia. W spokojniejsze dni, kiedy czas się dłuży, chce się jeść. Jakie polecacie przekąski między posiłkami? Ja obecnie podgryzam pieczywo chrupkie pełnoziarniste wasa, ale mimo wszystko jest tam sporo cukrów.

Sport to zdrowie:D (Różnie z tym bywa)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
nie jest źle,
zapisuje się w ten sposób, że wchodzi się w dziennik żywieniowy i zaznacza dany dzień i na dole masz 'generuj zrzut' i gotowe

jak masz takie wzdęcia to zamień owsiane czymś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Nie polecamy przekąsek między posiłkami.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
To może jakiś suplement na ograniczenie łaknienia.

Sport to zdrowie:D (Różnie z tym bywa)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Jeśli masz wielkie problemy z łaknieniem to może jest problem z dietą, wiec wracamy do podstawowych rzeczy w tym dziale: ankieta i dieta (dokładnie zrzut diety)

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w - możliwe, że posiłki są zbyt niskokaloryczne, ubogie w składniki odżywcze, etc warto przyjrzeć się diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Orzechy (ale bez przesady, 500kcal/100g to sporo).
Warzywa (marchewki, pomidory, ogórki, rzodkiewki...).

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja migdały wcinam, nieraz marchewkę czy jabłko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Z dietą wszystko jest ok. Tylko mam ten krytyczny moment między 2 i 3 posiłkiem (10 a 15), kiedy mnie w pracy ssie. To pewnie dlatego, że wcześniej miałem zdecydowanie więcej cukrów w diecie. Obecnie zbilansowałem dietę, to i się organizm węgli domaga.

Sport to zdrowie:D (Różnie z tym bywa)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
10 a 15? to ile wcinasz posiłków dziennie? praca od 6-14 w takim wypadku tak? bo 7-15 nie zjadłbyś chyba o 15 obiadu już w domu co? ja pracuję podobnie, a posiłek jak wrócę do domu jest nr 4.
6.10- posiłek 1 (przed wyjściem z domu)
9.30- posiłek 2
12.30- posiłek 3
15.40- posiłek 4 (po powrocie z pracy)
W moim mniemaniu trochę duża przerwa między tymi Twoimi posiłkami stąd łaknienie, no chyba że ograniczasz ilość posiłków itp itd to już nie wiem, bo za wiele nie napisałeso sobie. Ja stosuję zasadę jedz częściej, regularnie, a mniej bez obrzarstwa i praktycznie nie mam problemów z "łaknieniem" jak to określiłeś. Organizm o określonych porach praktycznie sam już się domaga tak się przestawił hehe
Chyba, że inaczej co zauważyłem po sobie tylko nuda w domu lub jakaś monotonna praca w domu powoduje łaknienie u mnie..

Zmieniony przez - jackson20 w dniu 2013-01-16 11:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Rzeczywiście może być tak jak piszesz, ponieważ między 10 a 15, to wrzucam na ruszt tylko jakieś pieczywo chrupkie, jabłko czasami banana.

Sport to zdrowie:D (Różnie z tym bywa)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
daj jednak tą dietę, jak sobie pieczywo chrupkie podjadasz to wątpię by była ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz na zpowolnienie metabolizmu

Następny temat

pytanie apropo orzechów

WHEY premium