SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy.!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Ok.To tak jak piszę w profilu ważę około 56 kg.Mam 14 lat.Potrzebuję schudnąć.Chodzi o to , że za gruby nie jestem ale do szczupłych tez nie należę...Chciałbym też zwiększyć masę bicepsu.Na razie nie chce jeszcze wychodzić z kaloryferem czy klatą...Według mnie na to poczekam jeszcze rok może dwa...Ale mniejsza o to...Trenuje chodzę do klubu narciarskiego który pełni treningi cały rok(oprócz wakacji).Wiadomo zimą narty ale jak z topnieje śnieg no to bieganie chodzenie po górach a właściwie w bieganie ścianka wspinaczkowa i była 2 razy siłownia.Chodzi mi o to ,że chce być chudy...Większość osób u mnie w klasie jest szczupła i chcę do nich dołączyć...Oprócz tego chce zwiększyć rozmiar mojego bicepsa...Obecnie mam 29 cm.Proszę o pomoc.!!!
P.S.Moi rodzice nie mogą o niczym się do wiedzieć co dziennie mam wolną chatę do 15.30 więc sobie mogę ćwiczyć.A nie mogą wiedzieć bo oni od razu to rozpowiedzą i popsują to tak jak inne rzeczy.
P.S.2Do dyspozycji mam tylko drążek...Pomóżcie.!!!!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 56

Wzrost: 165

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Cały rok oprócz wakacji chodzę do klubu narciarskiego który prowadzi zajęcia także przez lato.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Narty,wspinaczka,chodzenie po górach,bieganie(głownie w klubie)

Odżywianie: Teraz jem 3 razy dziennie.Jem na prawdę mało.Wiem że lepiej jeść więcej ale ja nie mogę...
Lubię jeść owoce i to najbardziej warzywa tez jem ale nie wszystkie ze smakiem...Nie lubię coli...Piję ją w zasadzie tylko do pizzy i to szklankę nie całą a to jest raz na 2 miesiące...Nie jem w fastfoodach w tym roku byłem tylko raz na wycieczce szkolnej...


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia:
angina,ospa


Preferowane formy aktywności fizycznej: W wakacje dość dużo

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: NIE

Stosowane wcześniej diety: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
56kg?! z czego chcesz chudnąc, chyba z kości na ości

per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 777
Moja dobra rada, jedz normalnie co 2-3 godziny. I ćwicz nie za mocno, nie za duże cięzary ponieważ wciąż rośniesz. Ćwicząc sumiennie i jedząc z głową za 3-4 lata wyrobisz sylwetkę do pozazdroszczenia : )

Skoro biegasz biegaj dalej to wyrobi Twoje miesnie brzucha i kondycje.
Zapisz się na siłownię i poradź jakiegoś instruktora tam aby ułożył Ci jakiś trening na start z czasem będziecie go modyfikować.

Życzę Ci powodzenia i wytrwałości, a zaufaj mi będą z tego tylko same korzyści :)

Co ja bym dał aby być na nowo w Twoim wieku i zacząć od lat 14 trenować... ; )

/piona

"In vita mors certa est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
56 kg to chyba dużo w moim wieku...Wiesz ja nie mam czasu za 3-4 lata...Sorrki ale to siadło by jak najszybciej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, a problemy hormonalne

Następny temat

Redukcja tłuszczu przy budowie masy mięśniowej

WHEY premium