SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany na rzeżbę, ewentualnie trochę siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Są wakacje, więc postanowiłem należycie poprawić swą rzeźbę oraz siłowo przygotować się do sezonu. Po prostu chodzi o dobry wygląd jak na piłkarza przystało ;p A siłowo aby utrzymać motorykę i nie odstawać siłowo od rówieśników. Głównym celem jest przygotowanie się do sezonu Bardzo proszę o pomoc, ewentualnie ułożenie rozpiski na siłowni.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 70 kg

Wzrost: 178 cm

Cel treningowy: Rzeźba, Siła

Staż treningowy na słowni: Krótko, około miesiąca kiedyś

Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga/Sztangileki/ławeczka regulowana/ ławeczka do brzuszków/wyciąg

Dieta: Może

Przeciwskaznania medyczne: NIE

Zażywane suplementy: NIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
suplementy nie nie przydadza sie, chyba ze jakies witaminki choc dobrze by bylo jakbys poczytal w dziale odzywianie na temat podstaw dobrego i zdrowego jedzenia i poszedł do sklepu.

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html

masz uzytkownik drsguat podaje tam taki plan

przysiad
rdl
wyciskanie na poziomie
wiosłowanie
wyciskanie sztangi sprzed głowy stojac
podciaganie podchwytem

pełen opis i tłumaczenie planu jest w linku który ci podaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Moje treningi są 2-3 razy w tygodniu i zdarza mi się w wolnym czasie grać w kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Rzeźba, siła

Nie da się tego połączyć, a z twoją wagą to zapomnij o rzeźbie tylko masa

Dieta, to ona będzie kluczem sukcesu, dieta warunkuje wszystko, trening to dodatek.

Będziesz ćwiczył tylko przez wakacje ?

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-19 09:00:15

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
spaiter

z jednym sie zgodze że nie da sie połaczyc pewnych spraw przy jego stażu, ale bicie masy mija sie z jego celem bo co z tego że kawałek miesa mu przyrosnie skoro na boisku stanie sie wolniejszy, podejscie typowo kulturystyczne tutaj odpada, wiem że patrzac na wage mozna sie sugerowac żeby przytył, ale to minie sie z celem z sportem w jakim sie chce spełniac.

Michau0088

1. Pierwsza sprawa postawiłbym na diete jak spaiter pisze, bo ci sie przyda pozadne paliwo.
2.Druga sprawa to że napewno dosc dobrze stoisz z baza tlenowa , ale mozesz popracowac nad baza beztlenowa- czyli zaczac robic interwały, dzieki temu bedziesz efektywniejszy w np agresywnej akcji.
3.Plan siłowy ok , ale skup sie na samych cwiczeniach podstawowych, priorytet NOGI - beda silniejsze i wytrzymalsze zobaczysz sam róznice na boisku- tym bardziej przy odbudowie mikrourazów uzyskujesz bardzo duza odpowiedz hormonalna organizmu wiec rosniesz cały.

ogarniasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Ogarniam ogarniam ;) To moglbym dostac jakis plan cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Odpowiedz nam moje pytanie

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Mysle, ze po wakacjach tez bede cwiczyl, lecz nie tak intesnywnie jak chce to zrobic przez wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
To przez wakacje spokojnie możesz masować, po wakacjach jakaś wytrzymałościówka.

Odpowiednia dieta + trening i powinno być ok.

Możesz biegać 2-3x w tyg, ale uwzględnij to w bilansie kalorycznym.

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2011-07-19 13:29:22

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
No tak spaiter , moze byc bilans dodatni masowy , ale np warto żeby popracował naprzykład na interwałach, wiec ciezko tez wtedy mowic o jakim masowaniu, bo w sezonie ciezko mu bedzie , a jednak moze mu sie to przydac, a plan to standtart FBW jedno zestawowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
No wlasnie nie chce stracic na szybkosci, bo akurat od jakiegos czasu juz biegam, wiec raczej masowka odpada. Wolalbym przygotowac sie tak jak mowil wczesniej Tomasz. Licze na jakies cwiczenia, wentualnie rozpiske cwiczen na intensywny trening w wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Twoje cele, mijają się z założeniami...

Co chcesz rzeźbić ?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy plan na mase

Następny temat

masujemy

WHEY premium