SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany na rzeżbę, ewentualnie trochę siły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
A szybkosc i wytrzymalosc na mojej pozycji jest bardzo wazna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
A szybkosc i wytrzymalosc na mojej pozycji jest bardzo ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nie potrafimy chyba sie dogadac

autor
rzezba - niewiesz co mówisz żeby rzezbic trzeba miec z czego, dlatego spaiter ci sugeruje że jest to niewykonalne w twoim momencie

1.Plan standart masa - jeden zestaw cwiczenia podstawowe
2.odzywianie porzadne do wysokiego wysiłku
3.interwały

wiec o przytyciu nie ma mowy, bo interwały cie zgniota, trening ma ci pomoc stac sie silniejszym i wytrzymalszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
No ok, to zrób FBW z zakresem pow 12-15 i po sprawie, dodaj aero, odpowiednia dieta i obserwuj organizm.

Masowanie + aero, wątpie abyś stracił kondycję, zresztą nie przytyjesz przez miesiąc lub 2 10kg

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Swietnie rozumie mnie Tomasz, poprzez wlasnie zrozumienie o co mi chodzi tzw. przygotowanie motoryczne, wytrzymalosciowe i ta "agresywnosc " jak on napisal :

1. Pierwsza sprawa postawiłbym na diete jak spaiter pisze, bo ci sie przyda pozadne paliwo.
2.Druga sprawa to że napewno dosc dobrze stoisz z baza tlenowa , ale mozesz popracowac nad baza beztlenowa- czyli zaczac robic interwały, dzieki temu bedziesz efektywniejszy w np agresywnej akcji.
3.Plan siłowy ok , ale skup sie na samych cwiczeniach podstawowych, priorytet NOGI - beda silniejsze i wytrzymalsze zobaczysz sam róznice na boisku- tym bardziej przy odbudowie mikrourazów uzyskujesz bardzo duza odpowiedz hormonalna organizmu wiec rosniesz cały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Wiec musze zmienic swoje plany na sile i wytrzymalosc ? Bo robiac rzezbe musze zrobic masowke, ale wtedystrace na szybkosci. NIe potrzebuje brzucha aby byc wolniejszy. Potrzebuje sily, wytrzymalosci i kondycji. Sorry zle sprecyzowany temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Siła + wytrzymałość, też połączenie nie możliwe

Widzę, że sam nie wiesz czego chcesz

Zrób FBW 3x w tyg + aero lub interwały, z interwałami ostrożnie

http://www.body-factory.pl/showthread.php?p=88609#post88609 

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Na poczatek postawie na 3 punkt Tomasza:


3.Plan siłowy ok , ale skup sie na samych cwiczeniach podstawowych, priorytet NOGI - beda silniejsze i wytrzymalsze zobaczysz sam róznice na boisku- tym bardziej przy odbudowie mikrourazów uzyskujesz bardzo duza odpowiedz hormonalna organizmu wiec rosniesz cały.

Zobaczymy w trakcie rozpoczecia moich treningow jak sie bede czul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dokładnie jak spaiter pewnych rzeczy nie da sie połaczyc, choc wytrzymałosc dzielimy na dwie cechy miesniowa i tlenowa
, wiec mozesz popracowac na tlenowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Gdzie moge o tym poczytac ? Jakis plan cwiczen to wytrzymalosci tlenowej ? I co z tymi nogami ? Rozpoczac treningi wlasnie na nogi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy plan na mase

Następny temat

masujemy

WHEY premium