SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do sprawdzenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Celem jest przyrost masy mięśniowej w okolicach klatki piersiowej,pleców , ramion. Z tego co czytałem przez dobrych kilka godzin udało mi się sporządzić taki plan . Proszę o porady i korekty .

Poniedziałek , Środa , Piątek :

Podciąganie na drążku : 8,7,6,6
Pompki stojąc na rękach : 10,8,8,6
Pompki na 4 taboretach (z treningu domatora) : 10,8,8,6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Ok, znalazłem teraz artykuł w którym piszą żeby ćwiczyć max 2 razy w tyg, tworząc masę choć spotkałem się wcześniej z 3 treningami tygodniowo. Powoli zaczynam się gubić w tych wszystkich poradach ale mam nadzieję że to już lepszy plan .

Poniedziałek , Piątek :

Podciąganie na drążku : 8,7,6
Pompki stojąc na rękach : 10,8,6
Pompki na 4 taboretach (wytrzymując min. 2 sek) : 10,8,6

Wiek : 18
Waga : 70
Wzrost : 178
Staż treningowy: 6 mies.
Obwód pasa : 84
Obwód klaty: 96
Obwód uda: 56
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): tenis stołowy (3 x w tyg.) / piłka nożna (1 x tyg.)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Brak szczegółowej diety, staram się jeść marze o regularnych porach .
Wrażliwość na stymulanty: nieokreślona
Możliwosci finansowe: średnie.
Cel/problem/opis: Zwiększenie masy mięśniowej .

Wiem że rzeźba nie przyjdzie w kilka tygodni i chcę najpierw trochę przytyć , jak to radziliście mi w jednym z artykułów. Mam czas i zastosuję się do wskazówek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
na poczatek dieta, pozniej plan do ogarniecia.
ten co podales to nie wiem co ma za zadanie zrobic

czyli musisz skombinowac sprzet lub zapisac sie na silke.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
W jednym artykule czytałem ze najbardziej efektywnymi cwiczeniami na przyrost masy miesniowej sa m.in. podciaganie na drazku , przysiad , wyciskanie na ławeczce , wykroki etc. ;) Czyli plan do d*** za przeproszeniem?;) na tym jadłospisie który stosowałem przez ostatnie pół roku dobiłem 8 kg masy mięśniowej , wiec to chyba nie najgorszy wynik . Najwięcej nabierałem w wakacje , miałem dużo czasu i ciągle chodziłem na rękach , wtedy było ok.1kg na tydzień do przodu . Podnoszenie ciężarów jest podobno efektywne a ciężar własnego ciała chyba też się liczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Daj ten swój jadłospis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Rok szkolny : Sniadania z reguly 4-5 kanapek o 5:30 lub 7:30. (Wiem że mało wartosciowych skladnikow) Drugie sniadanie dopiero po 4-6 h ze wzgledu na brak czasu i 5-minutowe przerwy . Obiad : ziemniaki , kotlet schabowy / mielony , surówka . Kolejny posiłek po 3 h , zazwyczaj ryby w ilosci ok 200 g. Kolacja : ryż biały i surówka . Ostatni posiłek ok.22 : jabłko i płatki śniadaniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Poczytaj podwieszone na temat diety bo ta jest kiepska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1035
Ok , dziękuję za rady . A co do ćwiczeń , czy te zaproponowane przeze mnie w połączeniu z odpowiednią dietą dadzą dobry efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj o treningu domatora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja bez diety. Czy to możliwe ?

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium