SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy trenign

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Witam mam 15 lat i chciałbym się zapisać na Muay Thai i tutaj mam kilka pytań.
1.Czy W takim wieku mogę zacząć treningi tego sportu? tam gdzie chodziłbym trenować chodzą starsi ode mnie tak około o 5-7 lat
2.Na czym polega trening muay thai
3.Jaki jest minimalny wiek na jakieś zawody coś by toczyć jakieś walki i wchodzić na ring?

To wszystkie pytania. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ja tu nie widze żadnej wtopy. Z resztą jesli nie uświadomi się chłopakowi tego, że pyta o głupoty to dalej będzie o nie pytał. Jeśłi niektórzy nie rozumieją tego toku myślenia to mają pecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 992
1. Spokojnie możesz zaczynać ;) czym prędzej tym lepiej, u mnie w klubie trenuje kilku kajtków po 10 lat :)
2.U nas pierw czasami zagramy w chińskiego kosza, potem rozgrzewka, rozciąganie a potem różne zadaniówki w parach ;)
3. Tego to juz nie wiem gdyz sie tym nie interesuje :) ja trenuje dla siebie samego...ale zanim na zawody sie pojedzie minie troche czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
A mógłby ktoś mi dokładnie odpowiedzieć na pytanie nr 2 ponieważ bardzo mi na tym zależy chciałbym zmierzyć się z kimś w ringu i zobaczyć jak to jest jak sędzia podnosi moją rękę do góry :)

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ambitny chłopak. Jeszcze na trening nie poszedł a już chce wygrywać

Pójdziesz na trening to zobaczysz. Każdy trener trenuje inaczej. Treningi wyglądają różnie.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
A na pytanie nr 3 jaki przedział wiekowy i gdzie są organizowane takie zawody?

Zmieniony przez - Maolat122 w dniu 2010-10-12 20:56:58

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4718
Idz na trening, w klubie się wszystkiego dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
przeciwnik jest dobierany wedlug wagi,dla osob poczatkujacy ktorzy chca sprawdzic swoje sily jest liga muay thai i k1 rules(pierwszy krok,na dolnymslasku nazywa sie to dolnoslaska liga mt i k 1 rules w ostatnich latach odbywala sie w swiebodzicach i we wroclawiu) polega to na zasadzie sparingu jedna walka i do domu, ale bez obaw osoby startujace dostaja przeciwnika z podobnym stazem i umiejetnosciami, ma to na celu obycie zawodnika z ringiem i ze stesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
A że jeszcze o coś spytam. Ważę 78 kg(niestety) Cały czas jakoś staram się schudnąć i tutaj moje pytanie czy w takiej wadze mogę iść na treningi? Na WF wszystko robię jak wszyscy a nawet lepiej np w ćwiczeniach siłowych. I czy moja waga nie będzie mi przeszkadzała w trenowaniu muay thai?
a i czy jak idę do klubu muszę załatwić sobie osobe z która mógłbym tam być w parze bo kompletnie zielony jestem?

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
na mt waga poleci w dol zobaczysz
na ring cie odrazu nie wpuszcza najpierw zalapiesz techniki potem trener doposci cie do sparingow a zanim dostaniesz sie na jakies zawody to troche czasu minie za ten czas wszystkiego sie dowiesz po prostu idz na trening ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
trening w skrócie w nas:
1.rozgrzewka dynamiczna
2.rozciąganie
3.technika w parach ew. wcześniej technika solo
4.czasami sparingi
5.przyrządy (worek, gruszka, skakanka itp), czasem na koniec klincz
6.cwiczenia parterowe (brzuch, grzbiet)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
A muszę załatwić osobę z która bym miał ćwiczyć w parze czy mogę iść sam? bo nie znam się

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki - doradźcie

Następny temat

czy to prawda ze Mike Tyson ma astme???

WHEY premium