SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenign samemu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Zaczalem przygode z SW konkretnie kick-boxing. Treningi mam 3 razy w tygodniu - poniedzialek, sroda, niedziela i co drugi tydzien tylko w niedziele poniewaz pracuje na drugiej zmianie. Zamierzam miec 4 treningi w tygodniu czyli dorzucic jeden do pozostalych trzech w klubie i dorzucic trzy co ten drugi tydzien. Mam nadzieje ze ktos zrozumial o co mi chodzi. Przejdzmy do sedna - chcialbym zeby ktos mi pomogl w ulozeniu treningu ktory sam moge wykonywac. Do wykorzystania mam skakanke, laweczke wraz z gryfem i obciazeniem, hankle, i pilke do boxowania ktora jest zaczepiona z gory i z dolu na linke, pilke fitnesowa, i porecze do pompek . Moja waga na dzien dzisiejszy to jakies 71 kilo i chce zjechac w dol jeszcze jakies 4 w celu polepszenia szybkosci. Zalezy mi na kompetentnej pomocy co do treningu, ewentualnie zastosowania odzywek i odpowiedniej diety. Czekam na odpowiedzi w tej sprawie. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
takie rzeczy to tylko w Erze

a poważnie, to uzupełnij swój profil - to po pierwsze po drugie, przejrzyj działy Odchudzanie i Odżywianie, a także tematy u nas, bo było ich wbrew pozorom mnóstwo
następnie na podstawie zgromadzonej wiedzy powiedz, jak Twoim zdaniem powinno to wyglądać i my będziemy Cię ewentualnie korygować

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Poszukaj na forum trening siłowy w SW albo tym podobnych tematów.
Rób sobie sprinty na skakance i boksuj na refleksówce. Reszte znajdziesz w tematach na forum.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawiesić gruszkę

Następny temat

zacząć boks od dziecka

Wiecej