SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenign fbw AB

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam,mam 17lat,180cm wzrostu i ważę 74kg.Styczność z siłownią mam od 3lat ale było to na zasadzie najpierw nieregularne treningi pod okiem dość doświadczonej osoby,potem zacząłem na poważniej z dietą,ale zawsze było to max 3 ms treningu i potem przerwa itp.Zawsze miałem styczność ze sportem i mam dosyć widoczne zarysy mięśni.Moje osiągi w MC to 130kg i 70kg na klate.Ułożyłem dobrą diete i teraz po 6-miesięcznej przerwie chce zrobić mase przez jesień,zime,wiosne i na lato redukować.Czy ten trening będzie odpowiedni na mase?Chce go wykonywać w sposób ABA,BAB...Będę starał się dokładać na MC i Przysiad 5kg co tydzień a na reszte 2-2,5kg.Przysiad w zakresie 15powtórzen z powodu tego,że nie mam wolno stojących stojaków i nie dam rady zarzucić zbyt dużo na barki więc chce progresować ciężar w tym zakresie.


Trening A:
-MC 5x5 :
-ławka 5x5 :
-wiosło 3x8 :
-ohp 5x5 :
-francuz 3x8 :
-podciąganie 3max
-uginanie przedramion 3x8 :
-allahy 3x15 :

Trening B:
-Przysiady 3x15 :
-Ławka skos 3x8(tym razem hantlami):
-wiosło 3x8 :
-wznosy na boki 3x15 :
-francuz 3x8 :
-podciąganie 3max
-uginanie 3x8 :
-allahy 3x15 :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witaj

Wrzuć przysiady zamiast MC w zestawie A i wykonuj je dwa razy w tygodniu. MC wystarczy raz gdyż oprócz tego masz wiosło.

Reszta ok.

Pozdrawiam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening poczatkujacego

Następny temat

Szpotawe kolana\zmniejszenie objętości łydek\rozbudowanie czwórek.

WHEY premium