SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy trenign

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Oczywiście że mozesz iść sam, na treningach ciągle zmienia się sparingpartnerów, więc co chwile będziesz pewnie ćwiczył z kimś innym.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
przedziały wiekowe:

kadeci: 14-15
juniorzy: 16-17
seniorzy: 18+

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
idź śmiało

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
A odbywają się walki Kadetów i juniorów gdzieś w Wielkopolsce ?

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
ja nie wiem co teraz sie dzieje z dzieciakami chćacymi zapisac się na jakąś SW. Wczesniej po prostu się wchodziło pewnie do klubu i wychodziło zlanym potem. Teraz- a czy nie za młody jestem, buuu? Czy nie za gruby, za chudy? buuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Zamknij już mordę i idź na ten trening
Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Dzejmo, Serious1 Dzięki za takie słowa :). Chciałem się zorientować jak wyglądają zawody itp, nie wiem dlaczego może dlatego że chciałbym wiedzieć trochę więcej by ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i wgrywać ogólnie to coś zostawić po sobie

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
jeszcze nie zaczales cwiczyc a juz zawody? Minie troche czasu za nim wejdziesz na ring...pojdz teraz to cie tam zjedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 991
Witam mam 15 lat i chciałbym się zapisać na Muay Thai i tutaj mam kilka pytań.
1.Czy W takim wieku mogę zacząć treningi tego sportu? tam gdzie chodziłbym trenować chodzą starsi ode mnie tak około o 5-7 lat
2.Na czym polega trening muay thai
3.Jaki jest minimalny wiek na jakieś zawody coś by toczyć jakieś walki i wchodzić na ring?

To wszystkie pytania. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

W kazdym wieku mozna trenowac , no powiedzmy od 8 roku zycia.
Trening mniej więcej wygląda tak: rozgrzewka , rozciaganie ,cwiczenie w parach techniki czyli: trener pokazuje lewy sierpowy ty robisz lewy sierpowy , nastepnie partner , trener sprawdza /koryguje.Nastepnie takich cwiczen masz wiecej , trener konczy trening rozciaganie i do domu.

Nie napalaj sie na zawody , musisz miec dusze do walki bo bez niej nie wygrasz , pocwicz dwa lata , sparuj z kims doswiadczonym i dopiero sie ocen i napalaj na zawody.

W MT nie ma wagi , sa kadeci 14-15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480




Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2010-10-14 00:29:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka sztuka walki - doradźcie

Następny temat

czy to prawda ze Mike Tyson ma astme???

WHEY premium