SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1024

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Jestem nowym użytkownikiem forum, więc Witam! :D Mam 16 lat i pół roku, wzrost 187 i waga : 86 kg.
Moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, bo jest jej, aż 17,5 % i żeby jakieś mięśnie były :) Mam wielki mętlik w głowie po przeczytaniu ogromu informacji z forum i nie tylko. Wykupiłem już karnet na siłownie (byłem już raz z kolegą) i mam zamiar też biegać dziś kupiłem buty do biegania . Czytając artykuły, chyba najodpowiedniejszym treningiem będzie ACT (czy może FBW jak uważacie co lepsze? ), tylko wykonując od razu np. 3 serie na danym przyrządzie, żeby nie przechodzić co serie na inni przyrząd. Mam zamiar chodzić 3 razy w tygodniu. Tylko nie wiem co najlepiej ćwiczyć najpierw od jakiś partii zacząć od największych czy od najmniejszych i w jakiej kolejności i jakie to mają być ćwiczenia. Jeśli chodzi o bieganie, to wystarczy bieg truchtem 45min-1h czy jakiś inny trening biegowy np. interwały?. (Bieganie codziennie (zamiar)) I ostatnie o co zapytam Was, to oczywiście dieta :) Z wyników wychodzi , że kcal : 3582 w : 492.56 b : 134.33 t : 119.41 , aby utrzymać wagę. Współczynnik BMR 2076.65. I nie wiem jak tą dietę ułożyć. Co jeść w szkole, bo do domu wracam dopiero około 16:30-17 przeważnie. I dziękuje za wszystkie odpowiedź, które mogą pomóc. :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
+fota sie przyda by ocenic to BF

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Zaczynasz od dużych partii, czytaj tematy podwieszone znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Wiek : 16
Waga : 86
Wzrost : 187
Staż treningowy: -
Obwód pasa: 90
Obwód klaty: 95
Obwód uda: 60
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): w-f i no to co zamierzam robić :)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak




Zmieniony przez - Enzzie13 w dniu 2012-09-09 22:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
W miarę możliwość prosiłbym o szybką odpowiedź, bo chciałbym jak najszybciej zacząć :) (czytam artykuły,ale mętlik w głowie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jedz na początek 3 tysiące kcal w dt, w dnt trochę mniej, weź sobie na sam początek jakieś fbw na 3 dni i starczy, nie trzeba tutaj dużej filozofii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Wydaje mi się żę za dużo węgli, obetnij trochę.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Może być taki plan?
A
1.(Nogi) Przysiady ze sztanga na barkach, 3 serie
2.(Plecy) Wiosłowanie sztangą, 3 serie
3.(Klatka) Wyciskanie skos, 3 serie/Wyciskanie Sztangi /Sztangielek 3s
4.(Barki) Wyciskanie żołnierskie, 2 serie
5.(Triceps) prostowanie ramion w opadzie ze sztangielkami
6.(Biceps) Uginanie ramion ze sztangą, 2 serie
7.(Brzuch) Brzuszki, 3 serie,

B
1. Uginanie nóg na maszynie leżąc
2. Wiosłowanie sztanga/sztangielki
3.
4. Wznosy sztangielek na boki
5. Wyciskanie francuskie
6. Młotek
7. Skłony tłowia




Zmieniony przez - Enzzie13 w dniu 2012-09-12 17:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Zmiast wiosła w B daj podciąganie jak masz możliwość.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a czas na siłownie.

Następny temat

Kontynuować FBW?

WHEY premium