SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza Odżywka!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
Witam !
Mam pytanie dla użytkowników tego forum , a mianowicie zastanawiam sie nad braniem kreatyny.
Ćwiczę intensywnie od 3 miesięcy i chciałbym rozpocząć jakiś cykl kreatynowy pod koniec lipca.Jaka kreatynę najlepiej stosować?.słyszałem ze najlepiej w proszku,i czy tylko wystarczy kreatyna czy warto coś dokupić?? Chciałbym aby cykl ten trwał 30-40 dni.Jeszcze jedno pytanie , co mógłbym osiągnąć po tym cyklu? I czy mięśnie wyrobione przez czas cyklu wraz z jego końcem nie zaczną maleć?.. Liczę na fachowe porady z góry DZIĘKI!!POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
Jak by to było ważne.
Lat:16
Waga:62kg
Wzrost:176cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
Na kreatyne poczekaj jeszcze co najmniej 3 miesiace, uluz sobie przez ten czas dietke. Kreatyna to tylko "wspomagacz" ale same miesnie od niej nie rosna.

PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Jak by to było ważne.
...




Tylko i wyłącznie żarcie, trening i regeneracja. DO tego może białko/gainer do uzupełnienia braków w diecie. pzdr

Zmieniony przez - evan_tom w dniu 2008-06-08 17:02:00

Zmieniony przez - evan_tom w dniu 2008-06-08 17:02:53

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
A gdybym brał samą kreatynę to nic by się nie stało? dobra poczekam z tym do końca wakacji.I jeszcze jedno pytanie, jaką kreatynę w proszku polecacie , i jak to wychodzi cenowo?Nic po cyklu nie schodzi (chodzi mi tu o rozmiar mięsni) Z góry DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
stało by się , kup sobie gainera jak koniecznie chcesz odzywke bedziesz rosł jak szalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 953
Mógłbyś podać konkretne nazwy kreatyny i gainera?byłbym bardzo wdzięczny!! PZDR
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...nie lepiej było wkleić np. to; https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html

kaziu9283 -wejdx w ten link i wypełnij tą ankietę- choc i tak mi sie zdaje, ze pod suple jeszcze nie bedziesz podchodził

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-08 18:30:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Słuchaj jak bedziesz mial diete na cyklu urosniesz i po kreatynie nic nie spadnie ale jak diety nie bedziesz mial to prawie nic nie urosnie a jak urosnie to i tak spadnie.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Widzisz na tym forum 'spece' najpierw musza Ci nawrzucac z 10 postów, wysmiac od 'wakacyjnego koxa' albo jeszcze od czegos podać jakies linki do FAQ i kilku artów z których nic nie wynika, zeby potem w koncu ktos sie zlitował i w koncu odpowiedział. smutne :]

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer + mono po treningu

Następny temat

Question (;

WHEY premium