SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja pierwsza dieta...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Wiatam, otóż chciałbym przedstawić Wam moją pierwszą dietę redukcyjną. W jednym temacie o redukcji przeczytałem że moje zapotrzebowanie na energię powinno wynosić 3000kcal-500kcal=2500kcal, obliczyłem że powinienem zjadać 300g węglowodanów, 200g białek i 56g tłuszczów(jednak coś mi nie poszło i nie wiem co dodać żeby było dobrze-liczę na radę od eksperta...
A więc oto i ona:
b/ww/t
-----Posiłek I (godz. 7:00)---------
-mleko-200ml 6/8,6/4
-chleb razowy-100g 5,6/45,6/1,7
-sertwarogowy ziarnisty-100g 12,3/3,3/4,3

-----Posiłek II (godz.10:40-szkoła)-----------
-2banany-200g 2/43,6/0,6

-----Posiłek III (godz 13:30-szkoła)----------
-jogurt naturalny 200g 8,6/12,4/4

------Posiłek IV (godz 17:00-obiad)-----------
-ziemniaki 200g 3,8/37,8/0,2
-fasola 100g 2,4/3,7/0,2
-sok pomarańczowy 200ml 1,2/19,6/0,2
-noga z kurczaka(gotowana)-100g 16,8/0/10,2

------Posiłek V (godz 19:30-po treningu brzuszków)------
-ryż 100g 6,7/76,5/0,7
-makrela wędzona 100g 20,7/0/15,5
-kefir 2%-250ml 8,5/11,75/5
-herbata bez cukru-200ml 0,2/0/0

--------Posiłek VI (godz 21:30)----------
-100g białek jaj kurzych 10,9/0,7/0.2
-herbata bez cukru-200ml 0,2/0/0

Męczyłem się nad nią cały dzisiejszy dzień i tak mam za mało o ok. 100g białek, o 15g. tłuszczy, o 37g węglowodanów
Proszę Was o pomoc-gdyż już nie wiem co mam robić:(, z góry dzięki, pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 100

Wzrost: 180

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 110

Obwód uda: 70

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie mogę zmierzyć:(

Aktywność w ciągu dnia: ok. 8h dziennie w szkole, z 3h przed kompem,

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: niedawno zacząłem chodzić codziennie na basen i biegam(dopiero początki), gram też w piłkę(amatorsko)

Odżywianie: uwielbiam nabiał, bardzo lubię słodyczę-ale już od jakiegoś czasu wogóle ich nie jadam, lubię ryż

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: niegdyś byłem alergikiem(po przejściu kilkunastu metrów juz się męczyłem),obecnie jest już dobrze gram z kumplami po kilka godzin w piłę i nic:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: rano zamierzam biegać, po szkole brzuszki no i basen(chyba że coś jeszcze wymyślę)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: mam w domu każdego po połowie(L-Karnityna, CLA, ClenBurexin, Fat Transporter)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak, jestem na to przygotowany, nawet zbieram pieniądze na kolejne suple.

Stosowane wcześniej diety: To będzie moja pierwsza dieta(niestety)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Qazar, mam do Ciebie jeszcze jedno małe pytanko, mam tak ćwiczyć to FBW że ćwiczę w pon/śr/pt a HIIT w wt/czw/sob a niedziela wolne czy niedziele też mam wliczyć w ćwiczenia, że np. FBW w pon./śr/pt/ndz ????????? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Proszę, pomóżcie, jestem już tak zdesperowany, że nie wiem co mam robić...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
po pierwsze zapomnij o diecie bo jest daremna po drugie trening silowy i aerobowy na poczatek pozniej HIIT , poczytaj o diecie zbialnsowanej, o treningu FBW i o treningu aerobowym i hiit a potem tu wroc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Ok, już się biorę za tamte lektury, tylko powiedz mi czemu napisałeś że dieta jest zbędna...???Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Czyli mógłbym takie coś zrobić wtorek/czwartek/sobota trening siłowy, poniedziałek/środa/piątek bieganie brzuszki itd. I codziennie pływanie.Może być coś takiego???????Bo oprócz schudnięcia chciałbym zwiększyć sowją siłę... Z góry dzięki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Pomóżcie jak macie chwile czasu, bo za bardzo się nie orientuje...Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja proponuje od takie cos

Pondzialek /sroda /piatek

FBW - trening calego ciala

Wtorek/czwartek/sobota

HIIT - trening interwalowy

wiecej nic ci nie jest potrzebnego <nie liczac diety>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
A ten HIIT to ma być bieganie, tak???????? (Że zaczynam 30sek truchtu, potem 15 sprint i 15sek. trucht)i tak 3 razy i co dtugi trening zwiększam o 1 interwał, oto chodzi?????????
A za bardzo nie wiem o co chodzi z tym Full Body Workout
I mam jeszcze takie pytanko-mogę w te dni co nie ćwiczę na siłowni dorzucić aeroby(gdzieś z 30min. biegania?????) i czy jakoś można zastosować HIIT w brzuszkach????? Z góry dzięki za pomoc i za odpowiedz, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
A co mówisz jakbym do tego dokupił L-Karnitynę z HMB oraz CellPump na siłę????Pozdrawiam i jak możesz to odpisz również na w/w post, dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Ok, dzięki bardzo, z mojej strony mogę dać tylko soga duchowego;) Jeszcze raz wielkie dzięki, biorę się za ćwiczenia:)
P.S.a ten FBW mogę tak ćwiczyć że w I tygodniu klatka w drugim biceps itd?? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Glutamina w zbożach

WHEY premium