SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 419
OK dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi. Może się jednak tak zdarzyć że on jako pierwszy zaatakuje mnie po prostu przechodząc obok mnie i wtedy mamy 1 na 1. Dajmy na to są świadkowie zdarzenia. Broniac się są możliwe opcje:

1)ja wychodzę ze starcia z większymi obrażeniami ciała
2)on wychodzi z większymi obrażeniami
3)takie same obrażenia mniej więcej

Który z tych przypadków jest najgorszy pod względem sankcji prawnych wymierzonych we mnie?

Nigdy nie brałem udziału w takiej bójce, jeśli już to z boku po cichu ale taka bójka niestety może się mi przydarzyć bo typ ten już nie raz tak postąþił jak opisałem. Kumpel mi powiedział, że nawet jeśli to on mnie pierwszy zaatakuje i to ja go pobije to mam większe problemy potem na policji niż typ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
myślę ,że jak wyjdziesz z większymi obrażeniami to nie będziesz miał problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak już chcesz z punktu widzenia prawa patrzeć to 1 vs 1 nie jest bójką.

No i chyba nie trzeba być prawnikiem by wiedzieć co moze być z punktu prawnego najgorsze dla Ciebie...pytanie tylko, chcesz się dać obić byle by tylko nie iść do sądu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
w starciu 1 vs 1 sprawa wygląda w taki sposób, że to jest naruszenie nietykalności ścigane na wniosek pokrzywdzonego. Policja nie ma nic do tego bo nie jest to przestępstwo ścigane z urzędu.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
witam niestety mam problemika,jutro będe musiał sie bić z typem .
nie da rady uniknąć bo inni mnie dowalą..
chyba rok młodszy wzrost praktycznie ten sam czesto pali wiec kondycha osłabiona
jakieś 2 latka temu chodziłem z 2 tyg na mma
co zrobic aby nie dać sie obić za bardzo? ide jutro kupic ochraniacze na szczeki i co robic ?
jakis triczek byłby mile widziany by go złożyć (nigdy nie musiałem sie bić) wiec sie nie znam dobra pomoc nagrodze Smile i to bardzo w ciekawy sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
to że pali to nie znaczy że kondycja słaba-wiem bo znam kilku którzy palą i są dobrymi w biegach
...podejdź do niego i zaatakuj pierwszy ,tylko traf dobrze
albo czekaj i kontruj , nie zapominaj o frontach

zdaj relację....albo nagraj filmik

wszyscy mentalnie cie dopingują

Zmieniony przez - angry hamster w dniu 2013-08-22 12:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
stary 2 tygodnie na mma chodziłeś to on nie ma szans ,proponuje wjazd w nogi obalenie później przejście gardy i trójkąt rękami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
2 dzień po walce a się nie odzywa
pewnie grubo było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Witam
Od kilku dni w szkole jakiś typek cały czas podchodzi wyzywa dał mi 2 kopy. Trochę mnie to denerwuje, i nie chce żeby to się powtarzało, dlatego postanowiłem przy następnym kopie albo innym uderzeniu pobić go.
Sytuacja jest taka, że można powiedzieć nigdy się nie biłem, znaczy czasami z kolegami na wfie jak mnie specjalnie zfaulowali zaczałem go gonić i biliśmy się tak żeby sobie nic nie zrobić poważniejszego bo wkońcu byliśmy dobrymi przyjaciółmi, ale to się skończyło bo poszedłem do innej szkoły i nadal utrzymujemy dobre kontakty.ok mam 185 cm wzrostu i 55 kg masy tamten typek ma około 170 cm i 70 kg bo troche gruby jest. Zawsze moimi silnymi stronami była dobra koordynacja i szybkośc i dobrze kopie z lewej nogi, trenowałem kiedyś karate przez 2 lata w 1 i 2 klasie podstawówki trochę tam pamiętam. Dobrze wspinam się na drzewa umiem robić wsady prawie, gdy ktos mnie uderzy wlacza mi sie tryb hulka czyli albo sie na kolesia rzucam z predkoscia swiatla albo tlumie to ale wtedy caly czas sie trzese ( nie wiem czy cos ta ingformacje dadza ale napisac moge ). A wiec napiszcie mi jak go bic uwzgledniajac moje zalety i wady (zapomniałem wspomnieć że nie jestem zbyt silny i słaby w obronie )?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Muszę przyznać, że czytałem to z zapartym tchem. Można rzec, że przeżywałem to razem z Tobą, martwiąc się o to, czy dasz sobie radę w ewentualnym starciu z 70kg "grubasem". Od momentu, w którym przeczytałem, że dobrze wspinasz się po drzewach, potrafisz robić wsady, no i przede wszystkim masz międzynarodowe osiągnięcia w karate (w końcu trenowałeś je w 1 i 2 kl. szkoły podstawowej - to nie przelewki), to jestem o Ciebie spokojny. Dasz sobie radę.

Jak ja to widzę? Zaskocz go przed szkołą. Skocz na niego z drzewa, następnie szybki front kick, low kick i high kick (jednocześnie). Kiedy będzie lekko oszołomiony zwiń go w kulkę i zapakuj do stojącego na boisku szkolnym kosza, który będzie nieopodal. Co ważne! Poproś któregoś z kolegów, by jednym z pobliskich śmietników nagrał przebieg walki i wrzuć go następnie na youtube. Pozwoli nam to wychwycić ewentualne błędy i przygotować Cię lepiej na ewentualne kolejne starcie gigantów.
6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

WHEY premium