SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 865037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha gosciu czaisz że mnie lorenozo kole hoja wisi ?

nawet jak ryj zasłonię to nie wklejam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
"macie coś tam nowego na temat lorenzo ?"
"no coś tam jest !

ale w ciąż mało !

dawać więcej !

bo wytrzymać nie mogę !!
"

pozdrawiam serdecznie i czasem patrz co piszesz bo sam pod sobą dołki kopiesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha a może nie pomyślałeś że to było pisane w żartach co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to źle sądzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wytrzymać nie mogę

Dobra koniec spamu nie na temat Panowie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mega rozstęp"
Chciałbym takie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
MCKOKS nie chce cie obrażać ale lepiej wróć na te forum pod innym nickiem i zmien swoje podejscie do tego forum lub sie wyprowadz stad bo to co robisz jest smieszne i żenujące... czy ktos cie tu lubi ? (nie kasuj tego bo to nie ma na celu jego obrażenia tyko uświadomienia go ) to by bylo na tyle dziekuje. jeszcze jedno nie oceniaj innych wzgledem siebie np lorenz'a i jesli nie chcesz wstawiac swoich zdjec to poprostu powiedz ze wstydzisz sie swojego ciala a nie zachowujesz sie jak dzieciak i zaslaniasz sie jakas sexfotka. to chyba na tyle dziekuje jescze raz.

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kto ma mnie tu lubieć ?

to jest internet i gowno mnie interesuje kto mnie tam lubi a kto nie

kole hoja mi to wisi

jak ktoś ma kolegów przez internet to jest psychicznie chory i tyle

możesz tam sobie popisać co chcesz wali mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Makaveli przecież to na temat Lorenz'a się kłócą
MCKOKS wyjdź stąd jak Ci coś nie odpowiada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium